koncert

Polonia – koncert Katy Carr

koncert

Polonia – koncert Katy Carr

Polonia – koncert Katy Carr - Bilety na koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub telefonicznie

Katy Carr to brytyjska wokalistka i multiinstrumentalistka polskiego pochodzenia, zafascynowana Polską i jej historią. Występuje z grupą Katy Carr and The Aviators. Ich muzyka określana jest, jako eksperymentalne połączenie folku i popu. Katy będąc osobą mającą korzenie zarówno polskie jak i brytyjskie jest przepełniona pasją i uczuciem dla obu swoich ojczyzn. Za pośrednictwem swojej muzyki od wielu lat z pasją i oddaniem kultywuje przyjaźń pomiędzy tymi narodami.

Inspiracją dla powstania piosenek Katy były ważne momenty polskiej historii i polskiego życia – aspekty kultury, wyczyny i zdarzenia wojskowe i wywiadowcze, wynalazki intelektualne i nauka, jak również lojalność i odwaga, które to cechy charakteru były niezbędne do ich dokonania.

„Polonia” to piąta płyta Katy Carr, powstała pod wpływem inspiracji zagadnieniami słabo zbadanymi przez zachodnich historyków, jak front wschodni II wojny światowej i potężna siła militarna walczących o wolność Polski. Piosenki Carr znajdujące się na płycie „Polonia” odkrywają tych samych ludzi, którzy w czasie II wojny światowej walczyli nie tylko o niepodległą Polskę, ale i o wolność Zachodu, zwłaszcza Wielkiej Brytanii.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Polonia – koncert Katy Carr

Piękny koncert Katy Carr. Bardzo dobra organizacja. Nowoczesne wnętrza, wygodne fotele, znakomite nagłośnienie. Niestety wiele osób nie było na koncercie, bo zabrakło już biletów. Potem na sali okazało się, że ok. 20 % miejsc jest wolnych-czyżby niewłaściwa dystrybucja biletów? Świetne zdjęcia na stronie Domu Kultury Kadr
wojtek 20.11.2017 09:38

Polecane z kategorii koncert