koncert

Polskie Winyle: Sztywny Pal Azji, Róże Europy, Kobranocka

koncert

Polskie Winyle: Sztywny Pal Azji, Róże Europy, Kobranocka

Polskie Winyle: Sztywny Pal Azji, Róże Europy, Kobranocka - Bilety na koncert

Zapraszamy 10 czerwca 2016 roku – Warszawa – Lucid Club (Blue City)

Róże Europy, Kobranocka i Sztywny Pal Azji to zespoły, które tworzyły najpopularniejszą na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych muzykę, a ich przeboje okupowały pierwsze miejsca list przebojów oraz towarzyskie spotkania młodych ludzi.

Koncert POLSKIE-WINYLE to ponad cztery godziny wspomnień i szalonej zabawy w LUCID CLUB w Warszawie

Piątek – 10 czerwca 2016 r.
otwarcie drzwi: g. 18:00
początek koncertu: g. 20:00
Zapraszamy

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Polskie Winyle: Sztywny Pal Azji, Róże Europy, Kobranocka

Jeden z lepszych koncertów, na których byłam. Konwencja klubowa okazała się strzałem w dziesiątkę.
Koncerty wszystkich trzech zespołów REWELACYJNE!!! 5 gwiazdek za występy zespołów. Sama organizacja a konkretnie miejsce słabe na koncert. Dlaczego nikt nie powiadomił nas, że musimy wchodzić od tyłu jakąś windą towarową. Gdzie zasady bezpieczeństwa i p.poż. Poza tym było ciasno i gorąco. Pomyślcie o tym następnym razem jak będziecie wybierać miejsce na inny koncert. 1 gwiazdka za organizację. Ocena ogólna 3.
Sławek 15.06.2016 22:09
Totalna masakra muzyczna, bite 6 godzin wspaniałej muzyki. A jak zagrała Kobranocka to nastąpiło już pełne szaleństwo, a że zespół grał na sam koniec, to się dziwiłem skąd w ludziach jeszcze tyle siły do skakania pod sceną o 1 nad ranem ;) Impreza trwała od 20 do 2 nad ranem, klub przygotowany, choć może miejsca tam aż tak dużo nie było, ale myślę że się wszyscy pomieścili, nawet wykonawcy na malutkiej scenie. Wejście do klubu też trochę hardcorowe, bo windą towarową z boku centrum handlowego ;) Polecam jak najbardziej, organizatorzy czyli Polskie Winyle, zapowiedzieli, że to nie jest jedyny koncert z tej serii i będzie ich więcej zatem warto śledzić na bieżąco co i jak. Dla mnie impreza genialna i na pewno pójdę na następną :)
piotr.hencel 14.06.2016 11:18
słuchając muzyki z lat dziecinnych i młodzieżowych popłakałem się i usmarkałem jak dzieciak :) koncert pyszności!!!
yarosh 13.06.2016 15:19
Organizacja fatalna, organizatorzy nie odpowiadają na wiadomości prywatne na oficjalnym koncie. Brak informacji o wejściu do klubu z całkiem nieoczywistej strony. Sam koncert na plus, poza wokalem Róż Europy. Sztywny Pal Azji świetny występ.
Koncert super może trochę za głośno ustawiona muzyka w stosunku do sali ale super. Obsługa ze strony biletyny do bani Pomimo zapewnień iż na sali nie będzie miejsc siedzących miejsca były i można je było kupić za pośrednictwem innych portali i to w cenie biletu stojącego oferowanego przez biletyna.pl
Andree 11.06.2016 20:52
Jestem zawiedzony: slabe an glosnieni, brak piwa z nalewaka, brak ochrocny - incydenty, na pierwszy termin mailem najdroższe bilety, a tu usialem stać Na duzy plus wystep Sztywnego i Kobranocki
KaJot 11.06.2016 19:31
Organizacja zaskoczyła wielu, wjazd na miejsce windą towarową od rampy dostawczej, bez jakiejkolwiek informacji jak się dostać. Jak w dawnych czasach aby milicja nie wyśledziła :) Klub zupełnie nie w klimacie tego nurtu. Nagłośnienie super. Sztywny Pal Azji bardzo dobry koncert, przygotowani, zgrani i nagłośnieni jak trzeba. Pozwolili klimatem koncertu cofnąć się o te 25 lat. Super! Róże Europy nie dały rady, możne to gwiazda Piotra Klatta, brzmiał jak koncert z łapanki, jak przypadek. Zespół nie zgrany, nie nagłośniony, a nawet jaki już słychać było wokal to trudno było odgadnąć (nie rozpoznać) nazwę utworu. Kobranocka - PETARDA! Najwyższy poziom muzyczny i organizacyjny. Idealnie zgrani, czysty dźwięk i niesamowita dynamika. Warto było czekać.
Siemion 11.06.2016 19:21

Polecane z kategorii koncert