koncert
"Pomyśl o mnie" koncert poświęcony twórczości Anny German

koncert

"Pomyśl o mnie" koncert poświęcony twórczości Anny German

"Pomyśl o mnie" koncert poświęcony twórczości Anny German - Bilety na koncert

"Pomyśl o mnie" koncert poświęcony twórczości Anny German | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Prezentujemy Państwu koncert utworów Anny German "Pomyśl o mnie" - której życiorys i twórczość jest doskonale znana, zarówno starszej publiczności, jak i młodemu pokoleniu. A to zapewne za sprawą ponadczasowej muzyki, jak i tekstów piosenek, które zaskakują swoją aktualnością. Wspaniała artystka, której udało się zrobić międzynarodową karierę, laureatka wielu festiwali w Polsce i za granicą. Wokalistka z wielkim potencjałem. Odeszła za wcześnie... Na szczęście zostały po niej wspaniałe piosenki, które przybliżą Państwu:
 
Marzena Michalczyk - wokalistka estradowa i klasyczna, obdarzona ciepłym, lirycznym sopranem. W koncercie nie próbuje naśladować Anny German, ani jej głosu - jest sobą, Marzeną Michalczyk. A jednocześnie udaje się jej oddać ciepło i subtelność tych jakże klimatycznych piosenek.
 
Marcin Kurcz - młody, ale bardzo doświadczony pianista i aranżer, który zjeździł Polskę wzdłuż i wszerz koncertując na scenach teatralnych, estradowych i plenerowych. Potrafi zagrać wszystko, a gra jak nikt!
 
Repertuar koncertu to m.in. takie utwory, jak:
 ”Nie żałuj” , „Być może”,  „Jedna chwila wystarczyła” , „Pomyśl o mnie”, „Człowieczy los”, „Tańczące Eurydyki", a także dowcipne "Weź mnie jak kota w worku".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Sam koncert wspaniały , organizacja ze strony DK wspaniała , dziekuje w imnieu swoim oraz mojego Ojca , ktory bilet otrzymał w prezencie na swoje urodziny dziekuje
występ super!

PROMOCJA DNIA

-25%

Leszno
24.11.2019 19:00

bilety od 79,00 zł

KUP BILET

Polecane

KULT

KULT

(77)

najblizsze wydarzenie
03.11.2019 18:00

bilety od 60.00 PLN