koncert

Projekt Grechuta Akustycznie z Sonią Bohosiewicz

koncert

Projekt Grechuta Akustycznie z Sonią Bohosiewicz

Projekt Grechuta Akustycznie z Sonią Bohosiewicz - Bilety na koncert

22 listopada, w Teatrze Syrena w Warszawie odbędzie się niezwykły koncert. Zespół PLATEAU zagra materiał ze swojej czwartej płyty "Projekt Grechuta", a gościnnie z nimi wystąpi Sonia Bohosiewicz - jedna z najlepszych polskich aktorek, z którą zespół współpracuje od 4 lat.
Publiczność będzie miała okazję uczestniczyć w koncercie, który obejrzeli już widzowie ponad 250 miast- w Polsce, USA i Kanadzie.
Koncert odbędzie się w ramach doskonale znanego cyklu "Syrena Music".

Koncert promuje czwarty album zespołu PLATEAU pt.: "Projekt Grechuta". Podczas koncertu nie zabraknie największych przebojów Marka Grechuty w zaskakujących aranżacjach zespołu ale też autorskich i premierowych piosenek PLATEAU (jak choćby "Niebezpiecznie piękny świt"), które już na jesieni znajdą się na ich piątej płycie .
Muzycy na scenie sięgają nie tylko po tradycyjne instrumentarium, ale również do grania używają piły do drewna, puszek do kawy czy cymbałek.

Płyta "Projekt Grechuta" ukazała się marcu 2011 roku, zbierając fantastyczne recenzje dziennikarzy (m.in. w "Newsweeku", "Gazecie Wyborczej") i uznanie publiczności. Spędziła kilka tygodni na liście najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Producentem albumu był Wojciech Waglewski, a patronat honorowy nad "Projektem Grechuta" objęła wdowa po Artyście- pani Danuta Grechuta.

Skład zespołu:
Michał Szulim - śpiew
Dominik Rowicki - gitara basowa, piano
Karol Kowalczyk - gitara, ukulele
Marcin Lizak - gitara, gitara basowa, akordeon
Max Ziobro - perkusja

Czas trwania koncertu 75 min. plus bis.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane