Przebojowe Opole - Jedziemy na Wakacje - realizacja TV POLSAT | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert

Przebojowe Opole - Jedziemy na Wakacje - realizacja TV POLSAT

koncert

Przebojowe Opole - Jedziemy na Wakacje - realizacja TV POLSAT

Przebojowe Opole - Jedziemy na Wakacje - realizacja TV POLSAT - Bilety na koncert

Przebojowe Opole Jedziemy na Wakacje

Już po raz drugi Opole rozpocznie wakacje w rytmie największych polskich i zagranicznych hitów. Koncert Przebojowe Opole po zeszłorocznym sukcesie wraca na deski Opolskiego Amfiteatru w świeżej i lekkiej formule. Zapraszamy na wieczór w towarzystwie prawdziwych gwiazd królujących na listach przebojów, wśród których pojawią się najwięksi artyści rodzimej i zagranicznej sceny.

Wystąpią:

POLSKIE GWIAZDY:

Wilki Lanberry Maciej Maleńczuk
C-Bool
KOMODO & SYKES
Enej
Sen

ZAGRANICZNE GWIAZDY

Shaggy Filatov & Karas Jenny Berggren from ACE OF BASE

Jubileusz 50lecia pracy artystycznej Krzysztofa Cugowskiego ze specjalnym udziałem Edyty Górniak oraz Ryszarda Rynkowskiego:

Współtwórca zespołu Budka Suflera, zdobywca muzycznych szczytów, atomowe gardło rock'n'rolla, charyzmatyczny wokalista, którego głosu nie da się zapomnieć.

W tym roku Krzysztof Cugowski świętuje 50 – lecie pracy artystycznej. Z tej okazji zaprasza publiczność na swój jubileuszowy koncert w opolskim amfiteatrze. 30 czerwca na kultowej scenie zabrzmią największe przeboje artysty.

Podczas koncertu wystąpią znakomici goście, którzy zaśpiewają w duecie z Krzysztofem Cugowskim. Na scenie pojawi się Edyta Górniak i Ryszard Rynkowski. Nie zabraknie również wirtuoza gitary Marka Raduli i pierwszego basisty Budki Suflera Janusza Pędzisza.

Całość w oprawie muzycznej Zespołu Mistrzów, złożonego z doskonałych muzyków, którzy od ponad roku towarzyszą Krzysztofowi Cugowskiemu w jego trasie koncertowej. Na gitarze zagra Jacek Królik, na perkusji Cezary Konrad, na basie Robert Kubiszyn, na instrumentach klawiszowych Tomasz Kałwak.

Koncert poprowadzi Barbara Kurdej-Szatan oraz Maciej Rock i Maciej Dowbor, a za humorystyczną oprawę wieczoru odpowiadać będzie Kabaret Nowaki

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Nastawiałam się na recital Alvaro Solera, a nie 4 piosenki, gdybym to wiedziała prawdopodobnie nie poszłabym na koncert. Skoro już byłam, to dodam, że trzeba się nastawiać, że na tego rodzaju gwiazdę przychodzą też dzieci, które pytały,mnie czemu na scenie są prezentowane "zboczone tańce", były też przekleństwa w skeczu. Naprawdę nie jest to konieczne i nie ulegajmy takiej "modzie", oczekiwałabym prawdziwej kultury :(
Było super, nie mam żadnych zastrzeżeń. Publiczność w przerwach zabawiana, występy świetne, zebrani wykonawcy również mega, każdy znalazł coś dla siebie :) Możnaby jedynie ponarzrkać na ofertę żywieniową, mogli zaoferować coś więcej niż tylko fast foody, jakieś w miarę zdrowe przekąski byłyby mile widziane.
cudownie-niesamowite przeżycie
Rewelacja ... zimna noc gorący koncert cudowny prezent imieninowy
SUPER.
KRZYCHU999 25.06.2018 12:08
Super impreza. Każdy znalazł coś dla siebie.
Wspaniała atmosfera!!!
takiego koncertu jeszcze nie było ,widownia sie wspaniale bawiła bez porównania z festiwalem (szkoda kasy i fatygi na festiwak)
kasandra05 23.06.2018 21:26
Rewelacyjna impreza. Poza gościem który "zabawiał" w przerwach wszytko super. Wybór wykonawców bardzo trafny. Każdy znajdował coś dla siebie. Sam amfiteatr - rewelacja, jego kameralności jest nie do podrobienia. OGROMNY PLUS ZA ZAKAZ SPRZEDAŻY PIWA. OKAZUJE SIĘ ZE NIE POTRZEBA WSPOMAGANIA ABY PUBLICZNOŚĆ DOBRZE SIĘ BAWIŁA. Po obejrzeniu amfiteatru nie potrafię zrozumieć, jakim cudem wydarzenia organizowane przez TVP nie zapełniają większości wolnych miejsc.
Było rewelacyjnie ! Pogoda nie dopisała ale na to już organizatorzy nie mają wpływu. Polecam i z checią pojadę jeszcze raz
malyszogun 23.06.2018 16:11
Rewelacyjny festiwal !!! Super Amfiteatr i organizacja . Polecam to miejsce .

Polecane