Przemek Mazurek - "Trzeba coś robić" - recital | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert

Przemek Mazurek - "Trzeba coś robić" - recital

koncert

Przemek Mazurek - "Trzeba coś robić" - recital

Przemek Mazurek - "Trzeba coś robić" - recital - Bilety na koncert

Przemek Mazurek to młody artysta, który przez kilka lat działalności scenicznej (wcześniej jako duet "Obiło się o uszy") zdobył szereg nagród na festiwalach związanych z piosenką, m. in.

  • I miejsce, Nagroda Publiczności i Nagroda Polonijna na 10. Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego - Kołobrzeg, lipiec 2013 r. - I miejsce na 2. Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Artystycznej ,,Wschody” - Lublin, kwiecień 2013 r.

  • Udział w półfinale 34. Przeglądu Piosenki Aktorskiej - Wrocław, marzec 2013 r.

  • I miejsce na 16. Ogólnopolskiej Giełdzie Piosenki Poetyckiej ,,Wieczorne Nastroje” - Kwidzyń, grudzień 2012 r.

  • I miejsce i Nagroda Publiczności na 8. Ogólnopolskim Konkursie Piosenek Honorowego Starosty Kutnowskiego Jeremiego Przybory ,,Stacja Kutno” - Kutno, listopad 2012 r.

  • I miejsce na 4. Festiwalu Piosenki Artystycznej ,,Poetycka Dolina”, Warszawa, sierpień 2009 r.

Sam o sobie pisze: "autor tekstów (słowo ,,poeta” zostawmy Norwidowi), autor muzyki (słowo ,,kompozytor” zostawmy Wasowskiemu), aranżer (m.in. utworów dla dzieci w wydawnictwie muzycznym), artysta kabaretowy (Afera, Kabaret z Woźnej, swego czasu - Kabareciarnia), instruktor śpiewu, nauczyciel muzyki, informatyk, redaktor radiowy (dawniej Radio Index, dziś Radio Emaus), mąż, ojciec, współwłaściciel kredytu na 35 lat, miłośnik koszykówki."

"Trzeba coś robić" to recital w pełni autorskich piosenek z kilkoma akcentami klasyków piosenki (Młynarski, Przybora, Kaczmarski) w interpretacji artysty. Na scenie towarzyszyć mu będą: Wojtek Winiarski, Paweł Głowacki oraz Robert Rekiel.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Ciekawy koncert, bardzo fajny wieczór spędzony z niecodziennymi pomysłami na muzykę i teksty. Dowcipnie, z przekąsem i z momentami zamyślenia.

Polecane