koncert

Paulina Przybysz

koncert

Paulina Przybysz

Paulina Przybysz - Bilety na koncert

Ponad dwie dekady zachwycała głosem w takich składach jak Sistars, Pinnawela, Rita Pax czy Archeo, z którymi wydała w sumie 7 długogrających albumów. Laureatka licznych nagród i wyróżnień – m.in. Fryderyków i SuperJedynek. Otwartość na muzykę doprowadziła ją do niezliczonej liczby kolaboracji studyjnych i koncertowych, a pracowała między innymi ze Stanisławem Sojką, Tomaszem Stańko, Night Marks Electric Trio czy Envee. Przez wiele lat zasilała najróżniejsze projekty, żeby w końcu powiedzieć coś zdecydowanym głosem w solowym materiale. Po raz pierwszy występuje pod swoim pełnym imieniem i nazwiskiem, bo jak sama mówi: „ma coś konkretnego do powiedzenia”.

Wydawnictwo zaplanowane na jesień 2017 pod szyldem Kayaxu jest promowane singlem „Dzielne Kobiety”. Można śmiało powiedzieć, że Paulina szykuje płytę z wyjątkową muzyką i mocny przekazem.

„Dzielne Kobiety”: https://www.youtube.com/watch?v=Ajqfrf0x\_1A

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Paulina Przybysz

Atmosfera super, przekaz że sceny super, Paulina dała z siebie 100%, jesteśmy usatysfakcjonowani i szczęśliwi
Było super. Bardzo miła i klimatyczna atmosfera.
Fantastyczny koncert. Nie do opisania. Widać, że muzycy kochają swoją pracę a do tego świetnie grają. Paulina zjawiskowa wokalistka. Zakup biletu to była udana inwestycja.
Super koncert! I to flow ba scenie !
Było super. Fajna atmosfera. Krzesła trochę były nie wygodne :)
Artyści wspaniali, koncert przecudowny, jedynie klimat psuły zupełnie niepotrzebne krzesełka

Polecane z kategorii koncert