Que Tout Par Amour - Dawid Buchta Trio | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert

Que Tout Par Amour - Dawid Buchta Trio

koncert

Que Tout Par Amour - Dawid Buchta Trio

Que Tout Par Amour - Dawid Buchta Trio - Bilety na koncert

David Buchta, Ewelina Podrażka i Marta Dudek – artyści, według których sztuka ma spajać i inspirować. Wspaniałe brzmienia wiolonczeli i fortepianu w połączeniu z barwnym, męskim wokalem w projekcie akustycznym live „David Buchta TRIO - Par Amour”. Projekt obejmie utwory z zakresu piosenki francuskiej od Brela po Larę Fabian, a także wspaniałe włoskie „Per Amore” oraz „Calling you” znane z ekranizacji Bagdad Cafe.
„Par Amour” to duży ładunek emocjonalny, w którym David Buchta opowie swoją historię, przenosząc słuchaczy w sentymentalną przestrzeń muzyczną. Połączenie intymności, delikatnych, klasycznych brzmień oraz elementów prozy i sztuki, to wyjątkowość projektu, z którym zmierzą się artyści.
__________________________________________________________________________________
David Buchta – muzyk, esteta i grafik. Od najmłodszych lat zainteresowany muzyką emocjonalną, uczęszczał na lekcje śpiewu, gdzie doskonalił swój warsztat. To profesjonalista, dla którego nie ma językowych barier muzycznych. Śpiewa w języku polskim, francuskim, hiszpańskim i włoskim, wykonując covery znakomitych artystów. Największą radość sprawiają mu jednak własne kompozycje, które samodzielnie tworzy od podstaw. W solowych utworach artysty można słyszeć brzmienia fortepianu, a także wiolonczeli. David to perfekcjonista, dla którego dokładna interpretacja utworów, ich aranżacja i wykonanie jest wyznacznikiem sztuki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Przedstawienie bliskich każdemu emocji w języku francuskim - języku miłości. Bardzo udany koncert.

Polecane