RATUJMY DZIECI - Guthman, Ścierański, Przybytek dla Dziecięcego Centrum Transplantacji w CZD | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert

RATUJMY DZIECI - Guthman, Ścierański, Przybytek dla Dziecięcego Centrum Transplantacji w CZD

koncert

RATUJMY DZIECI - Guthman, Ścierański, Przybytek dla Dziecięcego Centrum Transplantacji w CZD

RATUJMY DZIECI - Guthman, Ścierański, Przybytek dla Dziecięcego Centrum Transplantacji w CZD - Bilety na koncert

Wawer Music Festival – KONCERT NADZWYCZAJNY DLA DZIECIĘCEGO CENTRUM TRANSPLANTACJI CENTRUM ZDROWIA DZIECKA.

Uratuj życie! Przychodząc na koncert, włączysz się w akcję ratowania życia dzieci z Centrum Transplantacji Centrum Zdrowia Dziecka. Niech każdy czuję się zaproszony, na nadzwyczajny koncert charytatywny .

Kupując bilet za 100zł, jesteś jak jedna „kropla krwi” życia. Gwarantujemy wspaniałe doznania muzyczne, klimatyczny wieczór wśród Gwiazd Muzyki Jazzowej. Wasza obecność, będzie dla nas niezwykłym darem dobroczynności. Przychodząc na koncert ofiarujecie wsparcie małym pacjentom , my w zamian za to damy Ci pozytywną energię i ciepło płynące z naszych serc.

Koncert pt. „ Ratujmy Dzieci” odbędzie się 15.01.2017, o godzinie 17:30, w Starym Młynie Hotelu Boss w Warszawie. Wystąpią wielcy artyści : Krzysztof Ścierański New Quartet, Beata Przybytek, Gary Guthman Quartet .

Centrum Transplantacji Centrum Zdrowia Dziecka, to specjalistyczna i bardzo nowoczesna placówka pediatryczna w Polsce. Szpital zapewnia opiekę na najwyższym poziomie, codziennie wspierając swoich małych, chorych pacjentów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Świetny koncert. Jazz na światowym poziomie. Gratulacje dla organizatorów

Polecane