koncert

44 ZLT - RECITAL HANNY ŚLESZYŃSKIEJ

koncert

44 ZLT - RECITAL HANNY ŚLESZYŃSKIEJ

44 ZLT - RECITAL HANNY ŚLESZYŃSKIEJ - Bilety na koncert

RECITAL HANNY ŚLESZYŃSKIEJ

Koncert, który skłania do zadumy i refleksji, który wprawia w dobry nastrój i rozwesela. Recital, który daje poczucie uczestnictwa w wydarzeniu artystycznym.

Estradowa prezentacja wizerunku muzycznego Hanny Śleszyńskiej – aktorki, ale też wokalistki.

W programie m.in.: filmowe przeboje z repertuaru Lizy Minnelli – „New York, New York” oraz „Mein Herr”, z musicalu Chicago – utwór „Mama Morton (When You’re Good to Mama)”, czyli wielkie hity musicalowe śpiewane po polsku, piosenki ze spektaklu „Criminale Tango”, Porucznik Ola” Artura Andrusa, „Portofino” oraz song Brechta – „Pieśń o żuciu gumy”, piosenka liryczna „Mężczyzna na lotni” z tekstem Adama Nowaka, „O tych, co się za pewnie poczuli” z tekstem Wojciecha Młynarskiego, „Wszystko się chwieje” W. Korcza z tekstem Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, „Grande valse frotté” Jonasza Kofty – pastisz „Grande Valse Brillante” Ewy Demarczyk.

wykonawcy:

Hanna Śleszyńska

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: 44 ZLT - RECITAL HANNY ŚLESZYŃSKIEJ

Bardzo podobał mi się występ pani Hani Śleszyńskiej . Od lat obserwuję dokonania artystyczne aktorki . Lubię ją w rolach komicznych ,również w dramatycznych. Jest jedną z moich ukochanych artystek polskich .
Był to wspaniały występ prawdziwej artystki. Prosimy o bis.
Blizniaczka 30.06.2019 22:42
CUDOWNA kobieta ! Cudowny Recital !

Polecane z kategorii koncert