koncert

RENI JUSIS - Ćma

koncert

RENI JUSIS - Ćma

RENI JUSIS - Ćma - Bilety na koncert

Klub Stara Piwnica zaprasza 28 października na koncert Reni Jusis!

Ikona polskiej sceny klubowej powraca z kolejną dynamiczną i dyskotekową płytą, której będzie towarzyszyła jesienna trasa koncertowa, w oprawie i kostiumami zaprojektowanymi przez duet Paprocki & Brzozowski

Reni Jusis – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, ikona muzyki klubowej w Polsce. Reni Jusis jest jedną z niewielu polskich artystek, która w swej karierze nie ogranicza się tylko do jednego wizerunku i stylu, ale cały czas poszukuje i podąża za najświeższymi kierunkami w muzyce.

Ma na swoim koncie 7 płyt studyjnych i współpracę z największymi legendami polskiej sceny muzycznej, między innymi: Michałem Urbaniakiem , Urszulą Dudziak, Ewą Bem i Marcinem Pospieszalskim. Jej muzykę można określić jako mieszankę muzyki tanecznej i elektroniki. Jej styl charakteryzują przestrzenne aranżacje i osobiste teksty. Najlepszą wizytówką Artystki są niezwykle dynamiczne i pełne energii koncerty klubowe, które łączą nowoczesny live-act z setami DJ-skimi.

Po odważnym, eksperymentalnym krążku "BANG!" sprzed dwóch lat, który zebrał wiele pozytywnych recenzji i zgarnął „Fryderyka" w kategorii muzyka elektroniczna, Reni Jusis powraca z ultra tanecznym nowym albumem zatytułowanym „ĆMA", będący kontynuacją jej dotychczasowej klubowej twórczości.

Płytę promują dwa single : elektro popowa kompozycja "Tyyyle miłości"

https://www.youtube.com/watch?v=3KYT5aavzlA

oraz tytułowa "ĆMA" , która udanie łączy parkietowy puls i popową przebojowość z wyrafinowaną warstwą kompozycyjną i chwytliwą melodią

https://www.youtube.com/watch?v=6PwnnRUL768

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje RENI JUSIS - Ćma

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert