koncert

REZERWAT

koncert

REZERWAT

REZERWAT - Bilety na koncert

REZERWAT | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Kultowy polski zespół Rezerwat w 2018 roku obchodzi 35-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji twórcy takich hitów, jak „Parasolki” czy „Zaopiekuj się mną” wydadzą przy współpracy z Sony Music specjalny album „The Best Of” oraz zapowiadają trasę koncertową.

W ubiegłym roku, po 27 latach ciszy fonograficznej, Rezerwat wydał doskonale przyjętą płytę „Dotykaj” –rok 2018 będzie dla formacji Andrzeja Adamiaka rokiem jubileuszu 35-lecia i z tej okazji Rezerwat zagra 35 koncertów w całej Polsce oraz w Anglii. Przy okazji koncertów, zespół będzie sprzedawał okolicznościowy album „Unikat 2017” wydany przy współpracy z Miastem Łódź.

Rezerwat, „Fortepiany” - https://youtu.be/14Bd5Qau9cU

Zespół podczas trasy zaprezentuję swoje największe przeboje, które stały się już kanonami polskiej piosenek.

Poprzednia płyta Rezerwatu zatytułowana „Dotykaj” swoją premierę miała w maju 2017 roku i jest to pierwsza od niemal trzech dekad autorska płyta Rezerwatu, następczyni słynnego „Serca” z 1987 roku. Krążek promowany był trasą koncertową oraz występem na Festiwalu w Opolu.

Rezerwat to legendarna grupa rockowa założona w 1982 roku w Łodzi. Jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych w Polsce. Czołową postacią zespołu jest jej założyciel i autor większości materiału Andrzej Adamiak - kompozytor, autor tekstów, producent, wokalista i gitarzysta basowy. Zespół ma na swoim koncie blisko milion sprzedanych płyt długogrających i ponad milion składanek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

podobało mi się, kameralnie, klimatycznie i głośno, tak lubię
Jak zwykle w klubie Bogart - ZAJEBIŚCIE !!!
Warto oglądać takie koncerty w tak urokliwym klubie.
Super koncert. Miło było przypomnieć sobie dawne hity, ale też podoba mi się nowy repertuar.
super, polecam!
Rewelacyjny koncert w iście zacnym otoczeniu. REZERWAT dał z siebie serce, duszę, myśl i słowo. Potęga legendy, bogactwo emocji. Dzię-ku-jemy, dzię-ku-jemy, dzię-ku-jemy...
Zespół utrzymuje dawny klimat - to dobrze. Warstwa muzyczna super! Bardzo dobry kontakt z publicznością.
Świetny koncert,byłam w klubie pierwszy raz,Ale pewnie jeszcze tam wrócę
Koncert bardzo fajny

Polecane