koncert

ROCKOWA ATMASFERA Patrycja Markowska + goście

koncert

ROCKOWA ATMASFERA Patrycja Markowska + goście

ROCKOWA ATMASFERA Patrycja Markowska + goście - Bilety na koncert

ROCKOWA ATMASFERA Patrycja Markowska + goście | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Rockowa ATMASFERA już na stałe wpisała się w nasz koncertowy kalendarz i nie wyobrażamy sobie, by znów nie podarować Państwu wyjątkowych, dynamicznych rockowych dźwięków. Tym bardziej, że naszą bohaterką będzie artystka wyjątkowa, a towarzyszący jej goście od lat stanowią o sile muzyki gitarowej w Polsce.

Patrycja Markowska, to niewątpliwie jedna z najwspanialszych i najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Z jednej z strony wyjątkowa wrażliwość i subtelność, a z drugiej „koncertowy szał” i rock n’ rollowy żywioł. Może właśnie dlatego od lat obdarowuje nas utworami tak delikatnymi jak Deszcz, Kilka Prostych Prawd czy Świat Się Pomylił, ale dostarcza też prawdziwie rockowych petard: Nanana, Jeszcze Raz, Dzień Za Dniem.

Zatem podczas Rockowej Atmasfery z Patrycją Markowską szykuje nam się prawdziwy rollercoaster nastrojów, dźwięków, wspaniałych melodii i wykrzyczanych słów. Tym bardziej, że w roli gości zobaczymy i usłyszymy tych, których uwielbiamy od lat: Grzegorza Markowskiego (zbieżność nazwisk nieprzypadkowa) oraz Artura Gadowskiego wraz z gitarzystami Sebastianem Piekarkiem i Piotrem Koncą.

Dobór artystów nie jest oczywiście przypadkowy – głosy obu panów zbudowały w różnych okresach potęgę rockowej piosenki w Polsce, a lista wyjątkowych piosenek Perfectu i Iry spokojnie zapełniłaby co najmniej kilka koncertów. Ale przede wszystkim ich duety z Patrycją Markowską m.in. Kołysanka czy Ocean zdobyły ogromną popularność, a styczniowy koncert tego składu na warszawskim Torwarze pokazał jak wspaniale czują się razem na scenie.

Nie zabraknie piosenek z ostatniego krążka artystki „Krótka płyta o miłości”, będą niepowtarzalne duety, pojawią się ballady i rockowe klasyki, będzie tak, jak powinno być w rock and rollu: muzyczny pot, krew i łzy.

A przede wszystkim wierzymy, że i Państwo będą z nami podczas kolejnej Rockowej Atmasfery – muzycznej uczty na najwyższych poziomie, którą gwarantuje Patrycja Markowska i jej goście.

Koncert zostanie poprzedzony kampanią społeczno-informacyjną „Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112”

Szczegóły koncertu:
http://www.atma.com.pl/
https://www.facebook.com/atmacompl/

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Wspaniały koncert. Patrycja Markowska oraz jej goście potrafią zamienić mroźny dzień w piękną wiosnę i upalne lato. Nie potrzebny im żaden zespół, który rozgrzewa publiczność!!!!
marimar 22.01.2019 20:55
Patrycja w świetnej formie. Goście znakomici i też w wielkiej formie. Bardzo dobrzy muzycy w zespole , szczególnie gitarzysta. Fajny pomysł na koncert z takimi gośćmi.Trochę szkoda że za krótko , powinno być ponad dwie godziny.Ale była magia!
Mirek 21.01.2019 18:37
Koncert Super Patrycja z Tata Rewelacja Ira Też

Polecane