koncert

Rafał Dubicki - Solo Act

koncert

Rafał Dubicki - Solo Act

Rafał Dubicki - Solo Act - Bilety na koncert

Rafał Dubicki - absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej w Bydgoszczy. Trębacz i flugelhornista współpracujący z wieloma polskimi i zagranicznymi artystami m.in.: Ray Wilson i Genesis, Alex Band Aleksandra Maliszewskiego, Eljazz Big Band, Pendofsky, Michał Sołtan. Nagrywał muzykę do nagrodzonego na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni obrazu Macieja Pieprzycy pt. "Jestem Mordercą".

Laureat oraz uczestnik jazzowych konkursów w Polsce (Nagroda Główna na konkursie improwizacji w ramach Baszta Jazz Festiwal 2016, Nagroda Specjalna podczas Europejskich Integracji Muzycznych 2011, Nagroda Główna w konkursie big bandów w Nowym Tomyślu 2015).

26 kwietnia 2019 roku w warszawskim Nowym Świecie Muzyki, odbył się premierowy koncert debiutanckiej płyty Rafała - "Story about Emotions".

Album "Story About Emotions" (Wydawnictwo Soltan Art Group) dostępny będzie do zakupu po koncercie oraz w sklepach Empik i serwisach z muzyką cyfrową: http://soundline.biz/RafalDubickiStoryAboutEmotions/

Recenzja płyty: http://polish-jazz.blogspot.com/2019/09/rafa-dubicki-story-about-emotions-2019.html

Teledyski:
Hope for the Future https://www.youtube.com/watch?v=lGd8gQr7Ra4
Scenes from the Dream https://www.youtube.com/watch?v=Yaibe32sSFc

Rafał Dubicki w mediach:
Facebook https://www.facebook.com/rafaldubicky/
Instagram https://www.instagram.com/rafaldubicky/
YouTube https://www.youtube.com/channel/UCzdUSfSmE4SuGfbNYw6MgdA

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane