koncert

Ragnar Olafsson-koncert

koncert

Ragnar Olafsson-koncert

Ragnar Olafsson-koncert - Bilety na koncert

Ragnar Ólafsson (Islandia)

To wszechstronny muzyk, multiinstrumentalista i kompozytor z Islandii. Jest członkiem-założycielem kilku zespołów, z którymi wydał kilkanaście albumów. Grał w tych kapelach bardzo różnorodne gatunki – od jazzu, przez muzykę operową, ludową, pop, rock aż po metal.

Najbardziej znanym z jego grup jest Árstíðir, z którymi wydał cztery albumy studyjne (dwa dotarły do szczytu listy najpopularniejszych płyt na Islandii) i koncertował w ponad 30 krajach.

Artysta napisał też muzykę do kilku filmów.

W 2016 Ragnar Ólafsson rozpoczął solowy projekt pod własnym nazwiskiem, pokazując kolejną stronę swojej twórczości. Tym razem to spokojne, nastrojowe granie w klimatach singer-songwriter, folk, country.

Ragnar Ólafsson na przełomie lutego i marca przyleci do Polski na krótką trasę koncertową. Promować będzie swój debiutancki album „Urges”, który zbiera już pierwsze bardzo pozytywne recenzje w prasie muzycznej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Cudowny koncert! Więcej takich poprosimy ;)
Fantastycznie spędzony czas, pełen emocji i pięknej muzyki. Byliśmy naprawdę zachwyceni.
Świetny koncert. Fantastyczny artysta. Wspaniała muzyka. Niestety całość psuła nienajlepsza sala, nagłośnienie (brzęczące głośniki) i brak jakiegokolwiek oprawy do tak niesamowitej muzyki. Fajnie, że dom kultury zaprasza takie gwiazdy, zabrakło jednak trochę oprawy żeby stworzyć atmosferę, która w lepszy sposób zbudowałaby klimat tego koncertu.
Bardzo przyjemny, kameralny koncert i jak zwykle świetny kontakt z Artystą
Bardzo ciekawy koncert. Ragnar z Dawidem wprowadzili słuchaczy w melancholijny nastrój i klimat. Swietnie brzmieli. Super koncert.

Polecane