Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Rasmentalism

koncert

Rasmentalism

Rasmentalism - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Rasmentalism, jeden z najbardziej znanych polskich duetów muzyki hip-hop przyjeżdża do Wrocławia promować swój kolejny album.
Materiał z płyty "1985", a także sporo starych numerów usłyszymy na żywo 3 listopada w klubie Stara Piwnica przy ul. Krupniczej 15.
Pierwsza pulę biletów w cenie 25 zł można juz rezerwować pod adresem: [email protected]

Rasmentalism to klasyczny duet MC (Ras) i producent (Ment XXL). Współpracują od 2006 roku. Przez 6 lat działalności na scenie niezależnej nagrali trzy doskonale przyjęte albumy: 'Dobra muzyka ładne życie' (nielegal roku 2008 według magazynu Spinner Polska), 'Duże Rzeczy' z W.E.N.Ą. oraz 'Hotel Trzygwiazdkowy'. Przy okazji tego ostatniego nawiązali współpracę z legendarną wytwórnią Junoumi Crew, wydając swoje pierwsze winylowe EP.

Ich oficjalny debiut - album 'Za młodzi na Heroda' ukazał się w grudniu 2013 r. nakładem Asfalt Records i natychmiast zyskał opinię najlepszego rapowego debiutu roku 2013, a według wielu dziennikarzy muzycznych i słuchaczy - rapowej płyty AD 2013 w Polsce. Druga, oczekiwana przez fanów płyta pt. 'Wyszli coś zjeść' ukazała się w kwietniu 2015 roku. Bardzo dobrze przyjęte single prawiły, że album pojawił się na 2 miejscu notowania OLIS. Zespół pierwszy koncert promujący nowy album zagrał na żywo na antenie radiowej Trójki w Studio im. Agnieszki Osieckiej.
Ostatni, trzeci oficjalny album „1985”, który powstał w wyniku spontanicznej, ale intensywnej pracy, ukazał się w kwietniu 2016 roku. Owocna praca nie zostawiła zbyt dużo pola dla gości, których na płycie jest tylko trzech. „1985” swoim udziałem uświetnili zdobywający szturmem uszy słuchaczy Otsochodzi, Pan Tubas oraz Ten Typ Mes, który tak jak Ras, jest w życiowej formie.
Duet koncertuje w towarzystwie Torta, który ubarwia koncerty grą na instrumentach klawiszowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Rasmentalism


Jak działają recenzje?
Super atmosfera, świetna muzyka, fantastyczna zabawa Sekcja dęta uświetniła i tak genialny koncert. Na Rasmentalism zawsze i za każde pieniądze!
Gaster 11.12.2016 13:04

Polecane z kategorii koncert