koncert

Ray Wilson - Time And Social Distance Tour

koncert

Ray Wilson - Time And Social Distance Tour

Ray Wilson - Time And Social Distance Tour - Bilety na koncert

Ray Wilson, wokalista grupy Genesis, lider grungowej grupy Stiltskin, wraca do Polski z nową trasą koncertową. Zapowiada się wiele niezapomnianych emocji!
Przez lata Wilson wyrobił sobie opinię jednego z najlepszych artystów koncertowych. To właśnie scena jest jego żywiołem – kontakt z publicznością i emocje na żywo dodają jego utworom niezwykłej energii. Muzyk porusza tekstami pisanymi prosto z serca i zachwyca niezwykłą barwą głosu.
Jeszcze tej jesieni ukaże się najnowszy singiel Raya Wilsona – „Mother Earth”, zapowiadający kolejny album studyjny artysty, „The Weight of Man”.
Najnowsza trasa Raya Wilsona – „Time and Social Distance” – to okazja do poznania materiału z nowego krążka i osobistego spotkania z byłym wokalistą legendarnej grupy Genesis. Artysta zapowiada podróż poprzez silne emocje. To właśnie umiejętność zamykania własnych uczuć w kompozycjach jest tak doceniana przez fanów Wilsona. Muzyczną podróż wokalista uzupełnia pełnymi humoru i ciepła opowieściami ze swojego życia, co tworzy niezwykły efekt bliskości z gwiazdą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Recenzje i opinie: Ray Wilson - Time And Social Distance Tour

Było super
Koncert znakomity ponieważ Ray Wilson gwarantuje wysoki poziom. Oprócz dyskografii Wilsona warto znać Genesis ery post-gabrielowskiej. Fani wiedzą o co chodzi.
rewelacja jak zawsze
świetny występ , bardzo dobra akustycznie i wizualnie sala koncertowa.
BARDZO WSPANIAŁY KONCERT JAK KAŻDY JESTEŚMY Z WOLSZTYNA OKOŁO 240 KM OD TORUNIA TO NIE PIERWSZY KONCERT RAYA WILSONA NA KTÓRYM BYLIŚMY POZDRAWIAMY MARIA WOJCIECH BARANOWSCY
Koncert genialny, wokalista i cala „drużyna”-najwyższy poziom, cudowne i niezapomniane chwile.
Na koncercie Raya byłem n-ty raz i na pewno nie ostatni. Oczywiście nie zawiodłem się. Wspaniały show. Gorąco polecam!
Jak zawsze warto obejrzeć Raya na żywo i to co ma nam do przesłania. Jedynie odniosłem wrażenie, iż akustyk nie stanął całkowicie na wysokości zadania. Ale ogólnie super.
rewelacyjnie

Polecane z kategorii koncert