koncert Raz Dwa Trzy

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

koncert Raz Dwa Trzy

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert... - Bilety na koncert

Zawsze wierni sobie, zawsze obok głównego nurtu. Zespół Raz Dwa Trzy wyrusza w trasę, którą świętuje 30-lecie działalności.

Wszystko zaczęło się 30 lat temu na korytarzu akademika w Zielonej Górze. To tam członkowie Raz Dwa Trzy zagrali ze sobą po raz pierwszy.

Od początku konsekwentnie trzymają się z dala od mainstreamu i blasku fleszy. Ich znakiem rozpoznawczym pozostaje mistrzowskie połączenie niebanalnego talentu literackiego Adama Nowaka z prawdziwą muzyczną finezją jego kolegów.

Charakterystyczny styl pozwolił im nie tylko na tworzenie własnych utworów, ale też na brawurową interpretację tekstów mistrzów – Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. Zrobili to po swojemu, z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów.

Największą sympatię publiczności zdobyli jednak dzięki swoim koncertom, podczas których można nawiązać z muzykami prawdziwą więź. I dlatego właśnie – koncertując – świętują 30. urodziny

Te 30 lat minęło nam jak jeden koncert !

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Gdynia

Recenzje i opinie: Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

Jak zwykle bardzo przyjemnie spędzony czas.
Pełen profesjonalizm - jak zawsze :)
super koncert,świetna organizacja
Koncert jak zawsze fantastyczny. Wspaniała muzyka i wykonanie.
Rewelacyjny koncert. Idealne miejsce. Dziękuję za udany wieczór. Proszę zawsze, o informację dotyczące koncertów i spektaklów teatralnych. Gdyby zawsze udało się rezerwować miejsca tak wspaniale jak wczorajsze. I lub II rząd w przedziale 16-14, to najlepsze miejsca!!!! Pozdrzwiam
Rewelacyjny koncert. Zespół Raz, Dwa, Trzy jak zawsze trzyma poziom i znakomitą muzyką zapewnia prawdziwą ucztę duchową.
Super koncert!!
Genialne widowisko, fantastyczni muzycy, polecam
Cydowny koncert!!!
Jak zwykle niesamowite uczucia, wzruszenie,radość,ten czas to jak przeniesienie w inny wymiar, gdzie jesteś tylko ty i muzyka, nie chce się, żeby nastąpił koniec...a w nocy nie można spać z emocji,zdecydowanie pójdę jeszcze nie jeden raz😍
Fantastyczny koncert
Bardzo udany wieczór. Muzycy mają bardzo dobry kontakt z publicznością.
Fantastyczny koncert! Zespół w świetnej formie. Mnóstwo pięknej muzyki ze słowami, które niosą znaczenie.
Rewelacja! Super muzyka, nagłośnienie, miejsce, organizacja
RAZ DWA TRZY - jak zwykle Rewelacja, super, bez żadnych uwag. Sala, organizacja, bardzo dobrze. Nagłośnienie PORAŻKA. Dwa razy w trakcie koncertu pada nagłośnienie i zero reakcji dźwiękowca przy konsolecie który przez parę minut nawet nie zauważa, że z połowy nagłośnienia nic nie słychać, na zwróconą uwagę - niemrawe ruchy. Rozumiem, gdyby padł jakiś reflektor a nawet trzy. Ale nie głowne głośniki - ludzie przychodzą na koncert POSŁUCHAĆ! A przez początkowe trzy utwory Adama Nowaka można było słuchać jak księdza z kazalnicy przy wyłączonym mikrofonie. I najgorsza ta niemrawa reakcja, jakby nic się nie stało. Estrada Rybnicka - dno! Ale co tam - w utworach Raz Dwa Trzy najważniejszy jest tekst, nastrój - i to było przepiękne!
Super koncert! Zespół Raz Dwa Trzy fantastyczny! Polecam!!!
Piękny, klimatyczny koncert po którym wychodzi sie z refleksją nad życiem
Muzycznie jakosc sama w sobie. Po prostu Raz Dwa Trzy. A miejsce też w sumie super, kameralnie, dobra widoczność
Muzyka na zywo :-) Piekne doznania !!! Tak dlugo czekalismy...
Świetny! Zdecydowanie za krótki (ile by nie trwał)
Andrzej 12.09.2021 21:39
Było absolutnie perfekcyjnie. Możliwość słuchania Pana Nowaka na żywo (zarówno utworów jak i wypowiedzi) była wrażeniem którego trudno ująć w słowach. Jedyna drobną sugestia to może udałoby się na przyszłość punkt gastronomiczny uruchomić
Rewelacyjny koncert! Świetny obiekt
Jestem pod ogromnym wrażeniem wydarzenia. Muzycy rewelacyjni, aranżacje przepiękne. Grali prawie dwie godziny, znyt krótko.
Znakomity koncert z dobrą organizacją. Raz Dwa Trzy jak zwykle na bardzo wysokim poziomie :-) Mały zarzut tylko do tego, że w pewnej początkowej części koncertu przesterowany był wokal.
Bobi Q68 08.09.2021 08:17
Zespół super, na żywo jeszcze lepiej niż w TV. Jedynie zimno bo impreza była na zewnątrz.
Wspaniały występ i oczywiście muzyka brawo
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert