koncert

Raz Dwa Trzy

koncert

Raz Dwa Trzy

Raz Dwa Trzy - Bilety na koncert

Raz Dwa Trzy, jeden z najpopularniejszych polskich zespołów, od lat z powodzeniem łączący muzykę rockową z poezją. Poza autorskimi utworami, na ich płytach znaleźć można m.in. interpretacje tekstów Agnieszki Osieckiej, czy Wojciecha Młynarskiego.

Ich koncerty niezmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród publiczności, co potwierdzają komentarze zadowolonych fanów:

„Polecam pójść! Ja i znajomi zabraliśmy ze sobą rownież dzieci 10, 12 lat i potwierdzali ze koncert im się podobał! Pewnie nie na wokalistę ale na instrumenty i ich brzmienie zwracali swą uwagę! Na koniec wzruszająca i zabawna niespodzianka!”

„Zabawa była przednia! Poziom wysoki jak zawsze.”

„Adam Nowak jak zwykle dał dużo wrażeń artystycznych, super koncert, oby jak najwięcej takich występów!”

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

 KUP BILET

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy

 KUP BILET

Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy

 KUP BILET

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

 KUP BILET

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

 KUP BILET
 KUP BILET

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert...

 KUP BILET
WIĘCEJ
WYPRZEDANE

Recenzje i opinie: Raz Dwa Trzy

Wspaniały koncert, doskonały aranż, wyśmienite nagłośnienie.
Cudowni artysci ,oprawa muzyczna na suoer poziomie, piekne wra zenia
WSPANIALY KONCERT WIDOWNIA WSPANIALA RAZ DWA TRZY TO ZESPÓL Z WYSOKIEJ PPOŁKI BYLAM JUZ NA DRUGIM KONCERCIE.
Bawiliśmy się wspaniale. Zespół Raz dwa trzy doskonały. To był nasz drugi koncert tego zespołu, pójdziemy trzeci raz. Polecamy
Koncert bardzo udany. Oprócz muzyki, którą bardzo lubię, okazało się, że pan Adam jest świetnym prowadzącym, którego puenty zapamiętam na długo.
Koncert wspaniały, cudownie się słuchało
To był cudowny wieczór
Muzyka i teksty na najwyższym, możliwym poziomie. Dziękuję, że chce wam się robić ambitnie z dbałością o naszą wrażliwość muzyczną i estetykę sceniczną. Jest to bardzo ważne, szczególnie w czasach zalewania nas bylejakością i wmawiania że tego chcemy. Zdecydowanie podnosicie poziom , a standing ovation byłe tego najmniejszym wyrazem. Ukłony Panowie.
Cały koncert super. Dowcipne i wyważone ilościowo komentarze Pana Nowaka. Wszyscy muzycy prezentowali bardzo wysoki kunszt muzyczny. Powtarzam wszyscy. Byliśmy na koncercie kilka lat temu w Filharmonii Bałtyckiej i wtedy kolejność piosenek była chyba trochę lepsza. Jakkolwiek scenki pożegnalne w koncercie finałowym były mega zabawnym pomysłem. Odnośnie światła to było skromnie ale chyba taki był zamiar. Nie ten rodzaj koncertu, kiedy muzycy skaczą po scenie. W utworze z trąbką w tle w jednym utworze jej partia była trochę za głośna. Chociaż muzyk ten również pięknie śpiewał.
Warto było czekać:) Koncert rewelacyjny!
Koncert wspaniały! Dawno nie słyszałam tak kulturalnego i inteligentnego lidera zespołu. Perfekcyjne wykonania, wspaniała dykcja, dobre teksty. Nie tylko frontman ale i reszta zespołu to " pierwsza liga ". Dziękuję za wspólne chwile. Organizacja bez zarzutu. Obsługa pomocna.
Sam koncert pozytywnie. Sama organizacja fatalnie zero wentylacji na sali zaduch i mnóstwo ludzi z telefonami nagrywającymi cale wydarzenie zero kontroli
Koncert świetny . Nie zawiodlam się na zespole. Niestety, organizatorzy nie dopilnowali zasad zachowania sie widzow w czasie pandemii covid-u.. Dominująca większosć widzow nie miała założonych masek. Można było przypominać o tym widzom podczas wchodzenia do teatru ,tak jak i przed samym rozpoczęciem koncertu, kiedy przypominano o zakazie nagrywania, filmowania. Z powodu braku masek na twarzach ludzi siedzących wokół , czuliśmy się niekomfortowo .
Jak zwykle bardzo przyjemnie spędzony czas.
rewelacja
Występ wspaniały. Teksty ,jak zwykle ,na wysokim poziomie. Muzyka wspaniała. Fantastyczny zespół.
Pełen profesjonalizm - jak zawsze :)
super koncert,świetna organizacja
Koncert jak zawsze fantastyczny. Wspaniała muzyka i wykonanie.
Rewelacyjny koncert. Idealne miejsce. Dziękuję za udany wieczór. Proszę zawsze, o informację dotyczące koncertów i spektaklów teatralnych. Gdyby zawsze udało się rezerwować miejsca tak wspaniale jak wczorajsze. I lub II rząd w przedziale 16-14, to najlepsze miejsca!!!! Pozdrzwiam
Rewelacyjny koncert. Zespół Raz, Dwa, Trzy jak zawsze trzyma poziom i znakomitą muzyką zapewnia prawdziwą ucztę duchową.
Super koncert!!
Genialne widowisko, fantastyczni muzycy, polecam
Cydowny koncert!!!
Jak zwykle niesamowite uczucia, wzruszenie,radość,ten czas to jak przeniesienie w inny wymiar, gdzie jesteś tylko ty i muzyka, nie chce się, żeby nastąpił koniec...a w nocy nie można spać z emocji,zdecydowanie pójdę jeszcze nie jeden raz😍
Fantastyczny koncert
Bardzo udany wieczór. Muzycy mają bardzo dobry kontakt z publicznością.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert