koncert
Raz Dwa Trzy

koncert

Raz Dwa Trzy

Raz Dwa Trzy - Bilety na koncert

Raz Dwa Trzy | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Raz Dwa Trzy, jeden z najpopularniejszych polskich zespołów, od lat z powodzeniem łączący muzykę rockową z poezją. Poza autorskimi utworami, na ich płytach znaleźć można m.in. interpretacje tekstów Agnieszki Osieckiej, czy Wojciecha Młynarskiego.

Ich koncerty niezmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród publiczności, co potwierdzają komentarze zadowolonych fanów:

„Polecam pójść! Ja i znajomi zabraliśmy ze sobą rownież dzieci 10, 12 lat i potwierdzali ze koncert im się podobał! Pewnie nie na wokalistę ale na instrumenty i ich brzmienie zwracali swą uwagę! Na koniec wzruszająca i zabawna niespodzianka!”

„Zabawa była przednia! Poziom wysoki jak zawsze.”

„Adam Nowak jak zwykle dał dużo wrażeń artystycznych, super koncert, oby jak najwięcej takich występów!”

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

 KUP BILET

Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

 KUP BILET

Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

 KUP BILET

Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

 KUP BILET

Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

 KUP BILET

Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

 KUP BILET

Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

 KUP BILET

Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

 KUP BILET

Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

WYPRZEDANE

Raz Dwa Trzy - Młynarski

WYPRZEDANE

Recenzje

Raz Dwa Trzy zawsze gwarantuje wysoki poziom. Polecam
Jak zwykle super występ. Zespół w trakcie koncertu bawił się świetnie a publiczność jeszcze lepiej 🙂 Po koncercie zespół Raz Dwa Trzy otrzymał owacje na stojąco za co odwdzieczyl się dodatkowymi 2 piosenkami. Jesteśmy bardzo zadowoleni i Polecamy!
Koncert świetny, aranżacja i wykonanie brawurowe. A przy tym interesujące i zgrabne wypowiedzi p. Adama Nowaka. Organizacja koncertu na 5.
Koncert pierwsza klasa, wszyscy zadowoleni
wspaniały występ, fantastyczna atmosfera :) i niesamowica muzyka :)
Muzyka tak dla duszy jak dla ucha, Panowie nieustannie zachwycają 😊 koncert cudowny, mógłby jedynie trwać dłużej 😉
Byłam drugi raz na tym koncercie. Znakomity, wspaniały. To właściwie cały spektakl słowno-muzyczny. Polecam
wspaniały koncert,momentami wzruszający,brawurowe wykonanie piosenki Moskwa -Odessa.-dziękujemy
Koncert OK, ale kiepskie nagłośnienie.
Wspaniały koncert! Spotkanie dwóch mistrzów: Pana Wojciecha Młynarskiego i Pana Adama Nowaka. Aż żal było wychodzić po koncercie, bo chciałoby się jeszcze i jeszcze...
Nagłośnienie było kiepskie i popsuło wrażenia - wysokie tony nagłośnione za bardzo, przez co np. trąbka, akordeon, czy talerze były momentami nieprzyjemnie głośne. Do tego wokale były średno nagłośnione, ciężko było przez dudnienie rozróżnić czasem słowa. A poza tym zespół jak zwykle świetny, wszyscy w dobrej formie.
Koncert bardzo udany, świetny kontakt z publicznością, finezja, dowcip, kultura. Siła słowa tekstów Młynarskiego w połączeniu z ciekawymi aranżacjami dała znakomity efekt. Refleksyjny, mądry koncert.
Klasa sama w sobie, Adaś Nowak i spółka + Młynarski... Nawet mieli ochotę podpisywać płyty po koncercie i robić sobie zdjęcia z fanami. Odnowione NCK, bardzo przyjemna sala.
Piękny wieczór.. wspólny wieczór w przedziale wiekowym 27 -54 i wszyscy zadowoleni. Teksty Mistrza, głos mistrzowski i muzyka pełna profesja z fantazją i oczkiem do widzów. Gorąco polecam. AAAA i NCK wypełniał.e.m
GENIALNY KONCERT - teksty Wojciecha Mlynarskiego w nowej muzycznej odslonie muzycznej wspaniałej aranzacji RAZ DWA TRZY. Teraz to prawdziwa muzyczna perełka . Kto nie slyszał zachęcam do pójścia na ten koncert.
Koncert był fantastyczny, każdy ko ncert tego zespołu można podsumować stwierdzeniem--dla takich chwil warto żyć
Jak zwykle piękny koncert. Refleksyjnie, nostalgicznie ale i z przytupem. Miło było patrzeć jaką przyjemność sprawia występ także artystom. Teksty, słowa, no jak zawsze u Nowaka. Konferansjerka także piękna. A trębacz ... do zakochania. I gra na trąbkach i głos. I te duety gitarowe ! Tak bardzo się czuje, że artyści z pełnym zaangażowaniem dają koncert. I poczucie humoru i dystans i mądrość . Chapeau bas ...
Koncert dosyć kameralny ale fantastyczny. Wbrew moim wcześniejszym obawom, absolutnie nie był ani przez moment nudny. Grupa Raz Dwa Trzy - bardzo dobre teksty i bardzo dobrzy muzycy.
Przepiękny, cudowny koncert. Prawdziwa uczta dla uszu.
świetny występ, dużo solowych wstawek, zespól zaprezentował same stare i lubiane przeboje, atmosfera na koncercie była doskonała, podoboał mi się występ
Zespól super na 5 gwiazdek. Niestety występ zakłócały znudzone i rozkapryszone dzieci w wieku ok.5-6 lat. Na takie imprezy powinno obowiązywać wejście dla osób 10+
Koncert na bardzo wysokim poziomie artystycznym . Dobry kontakt z artystami . Warunki dla widowni dobre .
świetny koncert wspa białego zespołu, organizacja bardzo dobra, więcej takich wydarzeń, dziękuję
Zły akustyk ... bo gdy słowa są ważne keebord zagłusza . A dykcja znakomita .. ale instrumenty powinny być z lekka wyciszone
Bardzo udany koncert. Świetny zespół, fajne miejsce, doskonale nagłośnienie.
Świetna muzyka, Świetny koncert.
Super czas dla calej rodziny - bardzo pozytywne doswiadczenie!
Balsam dla duszy i ucha. Było fantastycznie! Pełen profesjonalizm.
bardzo interesujący występ ,polecam wszystkim myślącym
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane