koncert

Razem do Betlejem - Carrantuohill & AFMusic

koncert

Razem do Betlejem - Carrantuohill & AFMusic

Razem do Betlejem - Carrantuohill & AFMusic - Bilety na koncert

Grupa muzyczna CARRANTUOHILL wspólnie z chórem kameralnym AF Music pod batutą Andrzeja Marcińca opracowała niespotykany dotąd program artystyczny, gdzie łączy się tradycyjną muzykę celtycką, w jej najbardziej nastrojowym brzmieniu, z wokalnymi utworami okresu adwentowo-kolędowego.

Zobacz fragment koncertu: https://youtu.be/zSaz4e-00ho

Połączenie klimatów muzyki folkowej z pięknymi pieśniami sakralnymi dało zupełnie nową przestrzeń artystyczną skłaniającą do wyciszenia i zadumy.

W muzyce irlandzkiej – obok rytmicznych i skocznych utworów - istnieją niesamowite zbiory przepięknych ballad, nostalgicznych melodii i wyciszających kompozycji.

Podczas koncertu zależy nam na tym, by takie właśnie pokłady z muzyki celtyckiej wydobyć i niezwykle wyciszoną, wręcz balladową muzyką stworzyć niecodzienną atmosferę do wytchnienia, zadumy, uspokojenia ... - Carrantuohill

W tym wyjątkowym wydarzeniu, organizowanym wspólnie z radiem eM, u boku Carrantuohill i AF Music pojawią się na scenie ludzie znani dotąd głównie z głosów - dziennikarze i pracownicy radia eM.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Polecam i czekam na kolejny koncert.
Bardzo miły koncert upamiętniający pamiątkę przyjścia Pana Jezusa na ziemię. Przepiękne kolęda na koniec koncertu, która mówiła m.in. o spokoju i radości.
Mieliśmy nadzieję, że usłyszymy więcej muzyki zespolu Carrantohill , a filharmonia to nie miejsce na modlitwę i błogosławieństwo.
Koncert bardzo dobry, ale albo fatalna akustyka sali, lub dźwiekowiec nie podołał zadaniu. Nie można było zrozumieć słów.
Repertuar, wykonanie, atmosfera SUPER. Muzycy wykonali fantastyczną robotę. Szkoda, że wokalistki AFMusic lepiej się spisały niż wokalistka Carrantouhill. Nagłośnienie przeciętne.
wspaniały koncert, wspaniali muzycy!
Ppraso
Bardzo ciepły rodzinny koncert.
Piękny koncert - polecam!
super :-)

Polecane