koncert

Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht

koncert

Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht

Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht - Bilety na koncert

André Rieu powraca do kin, by podnieść nas na duchu!
W tych wymagających czasach, kiedy mamy ograniczony kontakt z naszymi najbliższymi, holenderski maestro zaprasza nas do kin, byśmy bezpiecznie zjednoczyli się w muzyce, tańcu i radości.
W tym roku seria koncertów na placu Vrijthof w rodzinnym mieście André Rieu, Maastricht, nie mogła się odbyć ze względów bezpieczeństwa epidemicznego. Jednak holenderski maestro nie chciał zostawić widzów na całym świecie bez swojej ukochanej muzyki. Postanowił więc przygotować specjalny kinowy koncert, na który złożyły się najbardziej zabawne i wzruszające fragmenty z ostatnich 15 lat występów na placu Vrijthof. André Rieu osobiście zapewnia, że będzie to ekscytująca podróż w przeszłość, pełna emocji i wzruszeń. „Dziś, bardziej niż kiedykolwiek ludzie potrzebują radości – mówi uwielbiany na całym świecie skrzypek i dyrygent. – Muzyka niesie taką radość, ale też jednoczy ludzi. Dlatego postanowiłem przygotować ten wspominkowy show”.
W koncercie „Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht” tradycyjnie weźmie udział barwna Orkiestra Johanna Straussa, Platynowi Tenorzy, słynne sopranistki i inni wybitni goście, którzy przyjęli zaproszenie od pełnego charyzmy holenderskiego króla walca. Maestro przed koncertem udzieli wywiadu na temat obecnej sytuacji i siły muzyki. Choć w ten sposób fani będą mogli „spotkać się” ze swoim ulubieńcem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

To był wyjątkowy koncert! Wspaniały występ, Andrea Rieu wysoki poziom i kunszt jako dyrygenta i dyrektora orkiestry a jednocześnie wysokie osiągnięcie logistyczne i organizacyjne całej oprawy muzycznej i technicznej, sceny z widownią i żywiołowością widowni. Rieu nie pierwszy raz udowodnił jak prowadzi Koncert całego swojego zespołu, jak czaruje nim widownię i pozwala widowni na totalny luz, na zabawę a jednocześnie na wydobywanie tak ludzkich odczuć jak łzy wzruszenia , żywiołowe brawa niepozwalające artyście na opuszczenie sceny.. śledzę na You Tube inne koncerty Andrea Rieu, sądzę, że powinny stanowić element szkoleniowy dla innych twórców i animatorów kultury i organizatorów podobnych produkcji.
Choć nic nie zastąpi koncertu na żywo to i tak było warto pójść. Przepiękne wydarzenie. Andrè Riue wybrał najlepsze występy z 15 lat koncertów z Maastricht. Atmosferę i organizację w kinie też oceniam na plus.
Fantastyczny koncert a właściwie składanka z różnych koncertów.Pomimo tego ,że nie oglądało się na żywo ręce same składały się do oklasków ,a na ustach pojawiał się uśmiech. Polecam każdemu miłośnikowi Andre Rieu i jego orkiestry ; a jeżeli ktoś jeszcze ich nie zna ,to polecam tym bardziej.

Polecane