koncert

Recital Michała Matrasa "Młynarski balladowo i nie tylko"

koncert

Recital Michała Matrasa "Młynarski balladowo i nie tylko"

Recital Michała Matrasa "Młynarski balladowo i nie tylko" - Bilety na koncert

Wojciech Młynarski - poeta, satyryk, artysta kabaretowy, autor ponad 2000 tekstów, tłumacz m. in. Brela, Brassensa, Okudżawy czy Wysockiego, dramaturg, twórca scenariuszy i librett. Wszyscy znamy słowa jego najpopularniejszych przebojów, które często sam wykonywał.

29 października w recitalu „Młynarski. Balladowo i nie tylko” znów będziemy mieli okazję posłuchać utworów jednego z największych poetów naszych czasów.

Muzyczną ucztę dla ucha zapewnią nam: świetny wokalista, czarodziej od warsztatów wokalnych dla dzieci i młodzieży – Robert Sosik oraz debiutujący w roli wokalisty, instruktor, kompozytor i aranżer – Michał Matras.

Podczas koncertu nie zabraknie takich genialnych piosenek Wojciecha Młynarskiego jak: „Jesteśmy na wczasach”, „Lubię wrony”, „Dziewczyny bądźcie dla nas dobre”, „Nie opuszczaj mnie” czy „Żniwna dziewczyna”.

Artystom towarzyszył będzie zespół w składzie:

Marta Jaworska – skrzypce;

Piotr Mazurek – gitara;

Andrzej Rotmański – gitara basowa;

Paweł Musiński – perkusja;

Michał Matras – piano, przygotowanie artystyczne.

Na recital „Młynarski. Balladowo i nie tylko” zapraszamy 29 października br. o godz. 18:00 do sali widowiskowej POK. Bilety w cenie 25 zł (parter) i 20 zł (balkon) do nabycia w kasie POK, tel.: 81 458 67 21.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Recital Michała Matrasa "Młynarski balladowo i nie tylko"

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert