koncert

Recital Patrycji Błaszak

koncert

Recital Patrycji Błaszak

Recital Patrycji Błaszak - Bilety na koncert

Recital Patrycji Błaszak | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Patrycja Błaszak (urodzona w 1992 r. w Chełmnie), skrzypaczka, solistka i kameralistka. Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną im Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
i Norweską Akademię Muzyczną w Oslo. Czynnie współpracuje z wieloma wybitnymi profesorami, filharmoniami oraz zespołami kameralnymi. Jest laureatką oraz finalistką kilku europejskich konkursów oraz festiwali muzycznych. Patrycja ukończyła Akademię Młodej Filharmonii Aukso oraz dwuletnie stypendium Filharmonii w Oslo gdzie nadal współpracuje z najwybitniejszymi dyrygentami oraz solistami z całego świata. Do ostatnich osiągnięć Patrycji należą stypendia na Uniwersytecie Nowego Jorku oraz w Europejskiej Akademii Muzyki Kameralnej w Wiedniu, występ na festiwalu kameralnym Grieg in Bergen oraz Festiwalu Muzyki Kameralnej w Oslo a także solowe wykonania koncertu podwójnego Brahmsa z orkiestrą symfoniczną w Oslo. Patrycja jest trzykrotną stypendystką Starostwa Powiatowego w Chełmnie dla szczególnie uzdolnionych studentów, oraz twarzą 3. edycji chełmińskiego 9 Hills Festival.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Występ, jak na mistrzynię (wirtuoza) skrzypiec wypada - przewspaniały. Dreszcze i emocje do dnia dzisiejszego jeszcze trzymają. No i tu trzeba wspomnieć o pani Monice - duet na siódemkę, bo szóstka to za mało. Brawo dziewczyny.
Organizacja koncertu bardzo dobra, a Patrycja Błaszak wspaniała i utalentowana artystka.

Polecane