koncert

Recital na Dzień Matki - Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz

koncert

Recital na Dzień Matki - Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz

Recital na Dzień Matki - Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz - Bilety na koncert

Recital na Dzień Matki - Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na niezwykły recital z okazji Dnia Matki. 27 maja br. (poniedziałek) o 18:00 na scenie WCK usłyszymy Alicję Majewską i Włodzimierza Korcza z towarzyszeniem Warsaw Opera Quartet.

Podczas wodzisławskiego koncertu piosenkarka wystąpi z repertuarem pochodzącym z jej najnowszej płyty pt. „Żyć się chce”, której premierę zaplanowano na 22 marca br. Nie zabraknie też piosenek dobrze znanych i lubianych, takich jak: "Jeszcze się tam żagiel bieli", "Odkryjemy miłość nieznaną", "Być kobietą” czy "To nie sztuka wybudować nowy dom". Towarzyszyć jej będzie znakomity kompozytor, pianista, aranżer, dyrygent i twórca wielu przebojów - Włodzimierz Korcz. Artystom akompaniować będzie kwartet smyczkowy warszawskiej Opery Kameralnej "Warsaw Opera Quartet".

- Proponujemy wydarzenie z najwyższej półki muzycznej. Koncert jest odpowiedzią na oczekiwania mieszkańców i z pewnością przypadnie do gustu najbardziej wymagającej publiczności - zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie WCK oraz za pośrednictwem strony biletyna.pl W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Rewelacyjna impreza, dobrze zorganizowana.
Wspaniala impreza
Piękny występ:-) nie zabrakło wzruszeń jak i dobrego humoru:-)
Cudnie!!! Śpiew na żywo. Muzyka na żywo.
Występ bardzo mi się podobał. Artyści potrafili nawiązać kontakt z publicznością. Przeżyłam sentymentalną podróż po twórczości artystki wsłuchując się w jej optymistyczne treści o życiu.
Wspaniały koncert. Na długo pozostanie w naszej pamięci. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Gwiazdy, Kompozytora jak i kwartetu. Całość pięknie prowadzona. Teksty piosenek obłędne. Brawo!
Cudowny występ! Mamy bardzo zadowolone, zaraz po zakończonym koncercie dzwoniły podziękować za piękną niespodziankę . Polecam!
Świetny koncert, dobra robota!

Polecane