koncert
Renata Przemyk - Ya Hozna & The Best Of

koncert

Renata Przemyk - Ya Hozna & The Best Of

Renata Przemyk - Ya Hozna & The Best Of - Bilety na koncert

Renata Przemyk - Ya Hozna & The Best Of | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

To już 29 lat mija od czasu ukazania się na polskim rynku albumu YA HOZNA Renaty Przemyk. Naszpikowana przebojami "Babę zesłał Bóg", "Kochaj mnie jak wariat", "Tańczę na stole" czy "Tortury" płyta okazała się jednym z najbardziej spektakularnych debiutów w historii polskiej muzyki rozrywkowej. O jej fenomenie stanowiło idealne połączenie poetyckiej wrażliwości z punkową energią, a wszystko to podlane folkowym sosem. Wielkim atutem są niepowtarzalne teksty Sławomira Wolskiego doskonale korespondujące z image artystki. Wyszło z tego arcydzieło, które pomimo upływu prawie trzydziestu lat wytrzymało próbę czasu.
W zeszłym roku, na festiwalu „3-majówka” we Wrocławiu, miało miejsce historyczne wydarzenie - powrót Renaty Przemyk w glanach, z przebojami z pierwszej płyty!
Zgromadzona tam widownia miała okazję bawić się przy utworach, na które fani czekali przez ponad 20 lat! Koncert spotkał się z niesamowitym entuzjazmem publiczności, wśród której znaleźli się pierwsi fani Artystki, a ogromna energia płynąca z obu stron sceny, przyciągnęła także nowych słuchaczy!
Po tak gorącym przyjęciu, Renata z zespołem przygotowała dla swoich fanów specjalny projekt koncertowy, który oferuje ogromne emocje i powrót do przeszłości pełnej wartościowej muzyki.
Na koncercie będzie okazja do wysłuchania wszystkich utworów z pierwszej płyty (w tym "Babę zesłał Bóg" czy "Protest dance") oraz największych przebojów z pozostałych płyt Renaty, takich jak: "Aż po grób", "Ten taniec", "Zero" czy "Kochana"!

Skład zespołu:
Renata Przemyk – wokal
Krzysztof Pająk – klawisze
Piotr Wojtanowski – gitara basowa
Sławek Puka – perkusja
Kamil Błoniarz– akordeon
Grzegorz Palka – gitary

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Koncert niesamowity. Nagłośnienie i oświetlenie świetne.
Cudny koncert!!! Renta wspaniała!Jednak wolę koncerty w pozycji stojącej :-)
Cudowny, wspaniały koncert. Renata Przemyk to perła wśród szkiełek na polskiej scenie muzycznej. Oby więcej takich koncertów
Super koncert pod każdym względem. Forma Pani Renaty powala. Nagłosnienie, światła - wszystko świetnie zadziałało. Wyszłam bardzo bardzo zadowolona.
Niezapomniane wrażenia, koncert utrzymany w rockowym stylu. Wspaniale spędzony czas :) Renata Przemyk jak zawsze zaskakująca oraz niezwykle ciepła w relacji z fanami
Fantastyczny koncert pełen energii i świetnej zabawy. Wokalistka porwała swoim temperamentem i żywiołowością całą widownię.Repertuar, choć trzydziestoletni wciąż na fali. Świetny obiekt a sam koncert organizacyjnie perfekcyjnie przygotowany
Koncert niesamowity, z rockowym pazurem,. niezwykle energetyczny. Renata Przemyk, choć kojarzy się raczej z wysmakowaną piosenką literacką, mogłaby spokojnie stanąć na scenie obok Tomka Organka i nie wiem, czy by go nie zakrzyczała. To wielka wokalistka. Numery z pierwszej płyty "Ya Hozna" po 30 latach potwierdziły swą wartość i w rockowych aranżacjach jeszcze zyskały na sile. Zespół towarzyszący wokalistce był w równie wysokiej formie. Generalnie Przemyk rządzi! Publiczność na koniec zgotowała jej owacje na stojąco. Szczerze polecam jej koncerty (byłem i na skromniejszym recitalu w małym klubie, tylko z akompaniamentem pianisty, i też było świetnie, choć inaczej).
Niesamowity koncert z megawatami pozytywnej energii, którą tylko Renata Przemyk potrafi wygenerować i podać w taki sposób. Było po prostu bosko. Do tego bardzo fajna sala i dobra akustyka.
Wszystko było na najwyższym poziomie.
Yahozna to część mojego życia. Z przyjemnością obejrzałem ten koncert. Uważam jednak, że akustyka była nie najlepiej ustawiona. Wokal był rozmyty, perkusja zbyt głośna, tak że uszy bolały.
Rewelacyjny koncert: mega energia i na scenie i wśród widowni. Widać było, że p. Renacie i zespołowi występ sprawia przyjemność. Jedyna wada- dość krótki.
Wspaniała artystka, wspaniały występ, wspaniały głos. Niech młodsi wokaliści biorą przykład i uczą się czym różni się piosenkarz od Artysty
Cudowny, niezapomniany, pełen wzruszeń i wspaniałe zabawy koncert! Jeden z najlepszych w moim życiu.
Uwielbiam Renatę Przemyk ale to inna bajka.Wystep rewelacyjny, suuuuuper muzyka. Mnóstwo przeżyć. Dziekuję.
Dziękuję! Dziękuję! Dziękuję! Było fantastycznie. Pani Renata - pierwsza klasa. A muzycy- poezja dla uszu. Niezapomniany wieczór :)
Fantastyczny koncert. Wspaniała energia, świetne kawałki, a Renata Przemyk to po prostu petarda!
Świetny koncert. Organizacja na bardzo dobrym poziomie.
Występ fantastyczny! Porywająca muzyka, hipnotyzujący wokal i świetna oprawa koncertu. Wszystko na najwyzszym poziomie. Polecam!
Było wspaniale... Magicznie... Cudownie. Brakuje mi odpowiednich słów, to trzeba przeżyć.
Niesamowity koncert, charyzma niezmiennie ta sama, niezwykle aranżacje. Już nie możemy się doczekać kolejnego koncertu Renaty Przemyk!
Koncert niesamowity!
Super , uwielbiam od pierwszego uslyszanego kawałka :)
Cudowna podróż sentymentalna .Dzikość , spokój , radość , łzy ...emocje sięgają zenitu. WSPANIALE
rewelacyjny występ.
Koncert Renaty Przemyk rewelacyjny. Głos jedyny, temperament porywający. Cudnie, cudnie, cudnie😇
W małym ciele wielki duch. Renata dała piękną próbę swojego głosu. Dziękuję za wrażenia

Polecane