koncert
Renata Przemyk - Ya Hozna & The Best Of

koncert

Renata Przemyk - Ya Hozna & The Best Of

Renata Przemyk - Ya Hozna & The Best Of - Bilety na koncert

Renata Przemyk - Ya Hozna & The Best Of - Zielonki-Parcela Sala widowiskowa Domu Kultury St Babice | Kupuj Bilety Online

To już 29 lat mija od czasu ukazania się na polskim rynku albumu YA HOZNA Renaty Przemyk. Naszpikowana przebojami "Babę zesłał Bóg", "Kochaj mnie jak wariat", "Tańczę na stole" czy "Tortury" płyta okazała się jednym z najbardziej spektakularnych debiutów w historii polskiej muzyki rozrywkowej. O jej fenomenie stanowiło idealne połączenie poetyckiej wrażliwości z punkową energią, a wszystko to podlane folkowym sosem. Wielkim atutem są niepowtarzalne teksty Sławomira Wolskiego doskonale korespondujące z image artystki. Wyszło z tego arcydzieło, które pomimo upływu prawie trzydziestu lat wytrzymało próbę czasu.
W zeszłym roku, na festiwalu „3-majówka” we Wrocławiu, miało miejsce historyczne wydarzenie - powrót Renaty Przemyk w glanach, z przebojami z pierwszej płyty!
Zgromadzona tam widownia miała okazję bawić się przy utworach, na które fani czekali przez ponad 20 lat! Koncert spotkał się z niesamowitym entuzjazmem publiczności, wśród której znaleźli się pierwsi fani Artystki, a ogromna energia płynąca z obu stron sceny, przyciągnęła także nowych słuchaczy!
Po tak gorącym przyjęciu, Renata z zespołem przygotowała dla swoich fanów specjalny projekt koncertowy, który oferuje ogromne emocje i powrót do przeszłości pełnej wartościowej muzyki.
Na koncercie będzie okazja do wysłuchania wszystkich utworów z pierwszej płyty (w tym "Babę zesłał Bóg" czy "Protest dance") oraz największych przebojów z pozostałych płyt Renaty, takich jak: "Aż po grób", "Ten taniec", "Zero" czy "Kochana"!

Skład zespołu:
Renata Przemyk – wokal
Krzysztof Pająk – klawisze
Piotr Wojtanowski – gitara basowa
Sławek Puka – perkusja
Kamil Błoniarz– akordeon
Grzegorz Palka – gitary

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Zielonki-Parcela

Recenzje

Było wspaniale... Magicznie... Cudownie. Brakuje mi odpowiednich słów, to trzeba przeżyć.
Niesamowity koncert, charyzma niezmiennie ta sama, niezwykle aranżacje. Już nie możemy się doczekać kolejnego koncertu Renaty Przemyk!
Koncert niesamowity!
Super , uwielbiam od pierwszego uslyszanego kawałka :)
Cudowna podróż sentymentalna .Dzikość , spokój , radość , łzy ...emocje sięgają zenitu. WSPANIALE
rewelacyjny występ.
Koncert Renaty Przemyk rewelacyjny. Głos jedyny, temperament porywający. Cudnie, cudnie, cudnie😇
W małym ciele wielki duch. Renata dała piękną próbę swojego głosu. Dziękuję za wrażenia

Polecane

Zielonki parcela inne wydarzenia