koncert

Reni Jusis

koncert

Reni Jusis

Reni Jusis - Bilety na koncert

sala: broadway
wstęp: 40 zł, bilety do nabycia online lub w DK Kadr

ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTERESOWANIE, KONCERT ZOSTAŁ PRZENIESIONY NA DUŻĄ SALE BROADWAY :)

Ikona polskiej sceny klubowej powraca!
Po odważnym, eksperymentalnym krążku “Bang!” sprzed dwóch lat, który zebrał wiele pozytywnych recenzji i zgarnął „Fryderyka” w kategorii muzyka elektroniczna, Reni Jusis powraca z ultra tanecznym nowym albumem zatytułowanym “Ćma”, będącym kontynuacją jej dotychczasowej klubowej twórczości. Podobnie jak na poprzedniej płycie, za produkcję muzyczną odpowiada Stendek, znany również jako założyciel trójmiejskiego projektu LASY. Sama artystka przyznaje, że oboje ze Stendkiem byli zainspirowani brzmieniami z pogranicza lat 80-tych i 90-tych, a po muzycznych poszukiwaniach na “BANG!” postanowili tym razem nawiązać do klasycznych form, przestrzennych harmonii i stricte dyskotekowych i housowych beatów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Reni Jusis

Świetny, klimatyczny koncert Reni! W pięknej sali Broadway, która ma świetną akustykę, elektroniczne piosenki Reni brzmiały świetnie.
Koncert rewelacyjny!!!!!!
Koncert sam w sobie super, szkoda ze miejsca siedzace, ciezko bylo sie poruszac, tak aby innym nie przeszkadzac. 🙂
Dobra organizacja i bardzo miła obsługa, przyjemne miejsce
Koncert fantastyczny jak zawsze Reni dała czadu. Super oświetlenie i nagłośnienie. Niestety siedzace miejsca powodowały pewnego rodzaju dyskomfort, brak swobody. Mimo wszystko bardzo fajne miejsce
Było super!!! Ekstra koncert i cudowna Reni!
Cały set dobrego elektronicznego klubowego bitu! SZTOS!
To był niesamowity koncert i mój najszczęśliwszy dzień w tym roku :) Kameralna scena, hipnotyzujące oświetlenie, cudowna kreacja Reni, Frodo za deckiem plus kapitalna widownia, to musiało się udać! Duże ukłony dla obsługi i bileterów, klasa światowa.
Bardzo energetyczny performance. Bawiłam się świetnie ☺️
Niesamowity koncert, cudowna Reni, synteza kosmicznych wrażeń dzwięku, światła i energii, Love Reni, Dziękujemy !!!!

Polecane z kategorii koncert