koncert Resursa Music Drive

Resursa Music Drive Zgraja + Gady

koncert Resursa Music Drive

Resursa Music Drive Zgraja + Gady

Resursa Music Drive Zgraja + Gady - Bilety na koncert

Zgraja - grupa ludzi których połączyła pasja do muzyki, mieszanina charakterów i gustów muzycznych. Grają w większości polskie i zagraniczne covery bluesowo-rockowe, z domieszką popu, soulu, ale i autorskie kompozycje. Wystąpili też w kilku konkursach muzycznych jak np. Muzyczne Kaziki gdzie 3 razy grali na Finałowych koncertach, wygrali Ogólnopolskie Spotkania z Balladą.

  • Podczas koncertu 16 lipca na Resursa Music Drive zagramy z gośćmi. Będzie to spore zaskoczenie i coś nowego, wystąpimy w całkowicie innym klimacie niż do tej pory - piszą artyści.

Skład na Resursa Music Drive:
Olga Wesołowska-wokal
Szymon Winiarski- gitara
Piotr Goniewicz- instr. klawiszowe
Łukasz Listek- cajon
Marcin Listek- bas

Olgę Wesołowską radomska publiczność i nie tylko może kojarzyć z udziału w Grupie Wokalnej Resursa, a całkiem niedawno wystąpiła z dwoma raperami Beny BE i Hubert HNS Wabik w singlu Maski, który na yt cieszy się sporą popularnością.


Początki grupy Gady sięgają końca 2018 roku. Niedługo potem utrwalił się skład instrumentalny - dwóch gitarzystów Daniel i Kacper, basista Alek oraz perkusista Mateusz. Po długich poszukiwaniach wokalu udało się, do grupy dołączyła Ada. Gady grają muzykę autorska z pogranicza hard rocka, bluesa i alternatywy, a także covery we własnej aranżacji. Do sukcesów zespołu można zaliczyć dostanie się do finału radomskich "Kazików" dzięki głosom publiczności, a także dobre przyjęcie debiutanckiego singla "Bipolar".

Skład zespołu:
Ada Wychowaniec - śpiew
Daniel Terlecki – gitara
Kacper Rzęchowski – gitara
Aleksander Fidos - bas
Mateusz Tomczyk - perkusja

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Resursa Music Drive Zgraja + Gady

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert