koncert Resursa Music Drive

Resursa Music Drive Ravenville + MORR

koncert Resursa Music Drive

Resursa Music Drive Ravenville + MORR

Resursa Music Drive Ravenville + MORR - Bilety na koncert

Już w piątek, 24 września o godz. 19.00 odbędzie się kolejny koncert z cyklu Resursa Music Drive! Po wakacjach na wspaniałe koncerty będziemy zapraszać Was raz w miesiącu. Podczas najbliższego wydarzenia wystąpią dwie formacje: Ravenville i MORR.

Jako pierwsza wystąpi grupa Ravenville, która na przełomie tysiącleci powstała w Pionkach.

Po latach przenieśli swą zacną siedzibę do pradawnego Radomia, przygarniając nowe dusze do kruczej rodziny. Kolejni ludzie przychodzili i odchodzili zostawiając po sobie trwały ślad w kruczym sercu osady. Trwali tak powołując do życia nowe historie muzyką pisane, lecz trud dnia codziennego i splot okoliczności wszelakich rozgoniły stado na 10 długich lat. Po latach rozłąki część Kruków zatęskniła jednak za gniazdem.Spotkali się znów, by pisać dalej historię Kruczej Wioski - tak piszą o sobie artyści.

Skład formacji tworzą obecnie: wokal - Ewelina; bas - Kamil; perkusja - Keller; gitara - Marcin i gitara - Kamil.

Tego wieczora w Resursie pojawi się też zespół MORR, który od początku swojej działalności (przełom 99-00) tworzył muzykę metalową - zaczynając od klasycznego heavy metalu, poprzez melodyjny fiński, progresywne granie i kończąc w tym momencie na thrash metalowym uderzeniu. Przez zespół przewinęło się wielu muzyków dzięki, którym w zespole była różnorodność twórcza i bujna kolorystyka muzyczna głównie w ciemnych odcieniach.

Skład grupy: Klimczak Daniel - gitara, wokal, Rzeczycki Marcin - perkusja, Bernard Dolega - gitara i Ernest Płaskociński - bas.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Resursa Music Drive Ravenville + MORR

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert