koncert

RoCK up! - The trAst, Pro-Creations i Indignity

koncert

RoCK up! - The trAst, Pro-Creations i Indignity

RoCK up! - The trAst, Pro-Creations i Indignity - Bilety na koncert

Mocniejszy rock powraca do RCK w ramach RoCK up!

RCK zaprasza na koncert trzech kapel z Raciborza i okolic w ramach RoCK up - u! Zaprezentują się: The trAst, Pro-Creations i Indignity. Zatem będzie rockowo, metalrockowo nawet death metalowo.

Bilety w cenie: 35 zł (normalny), zniżkowy 25 zł (do 16 r ż.)
Honorowane raciborskie karty „Rodzina +” i „Senior 60+”

The trAst założony został 15 sierpnia 2014 w Chorwacji na terenie Narodowego Parku Krka z wpisem do pamiątkowej księgi… W międzyczasie kapela przeszła szereg zmian w składzie, które miały wpływa na teraźniejszy kształt, brzmienie jak również niesioną treść. Zespół gra szeroko pojętego rocka z zaszytym przekazem choć w ostatnim czasie także nie brakuje utworów stricte rozrywkowych. Ich charaktery, styl ubierania się, wiek, doświadczenie, a nawet gusta muzyczne są tak zróżnicowane, jakby każdy z nich pochodził z innej galaktyki co ma ogromny wpływ na ich twórczość. Wydali swój debiutancki album pod tytułem KWADRANS, opowiadający o życiu i doświadczeniach muzyków. Obecnie pracują nad nowymi singlami oraz produkcją wideoklipów. Postanowili także skomentować rzeczywistość roku 2020 kawałkiem pod tytułem „Reset dla MASS”. Następny krążek już na warsztacie… Aktualny skład: Adam „Bassman” Przysiężniuk – wokal, Paweł „Draga” Draga – gitara solowa, Radosław „Angus” Rychlik – gitara rytmiczna, Krzysztof „Kristof” Kampka – gitara basowa, Robert „Boobenek” Ploch – perkusja

Rybnicki zespół PRO-CREATION istnieje od 2000 roku. Na swoim koncie ma dwie wydane płyty "Prosiak4life" oraz "Noli me tangere" oraz EPkę "sPROśny". Jedną z najmocniejszych stron zespołu są bardzo energiczne koncerty, których zagrał dziesiątki na terenie całej Polski. Recenzenci piszą, że "muzyka zespołu stara się przekraczać różne granice, jej rdzeń zrobiony jest z metalu, ale znajdziemy na nim naleciałości zupełnie innych stylów od prog rocka po metalcore’a."
Skład: Fater – wokal, Adrian – bas, Dajs – gitara, Paszczak – gitara, Leon - perkusja

INDIGNITY – powstał w 2014 z inicjatywy Mirasa (gitara) i Tarkiego (bębny) jak twór opierający swoje inspiracje o takie zespoły jak Cytotoxin, Defeated Sanity, Cannibal Corpse, Disgorge, Suffocation itp. Na tej bazie chcieli stworzyć coś "świeżego". Rok 2015 przyniósł ze sobą demo “Decrepitude”. Nagrania zyskały uznanie zarówno maniaków metalu jak i prasy branżowej. W 2017 r. po serii koncertów promujących “Decrepitude” zespół wszedł do studia, by nagrać debiutancki album “Realm of Dissociation”. Muzyka Indignity bardziej niż poprzednio skierowała się w kierunku technicznego death metalu, nie rezygnując przy tym z elementów grindu i slamu. Zespół cały czas intensywnie koncertuje, odwiedzając kolejne kraje min. Niemcy, Czechy i Rosję. Rok 2020 przynosi kolejną mocną partię nowej muzyki w postaci splita "A Cold - Blooded Torture Chamber".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje RoCK up! - The trAst, Pro-Creations i Indignity

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert