koncert

Rock Opera "MOZART". Le concert

koncert

Rock Opera "MOZART". Le concert

Rock Opera "MOZART". Le concert - Bilety na koncert

Rock Opera "MOZART". Le concert | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Rock opera „MOZART”. Le Concert.

Mozart l'Opera Rock Le Concert - Oryginalny rock i klasyczna wirtuozeria W.A.Mozarta to fenomenalne połączenie, jakiego w Polsce jeszcze nie było! Przed nami niepowtarzalna okazja, by przeżyć na żywo słynne francuskie widowisko, będące mistrzowskim współbrzmieniem orkiestry symfonicznej, chóru, genialnych solistów i zespołu rockowego!

Mozart l'Opera Rock Le Concert to przepis na koktajl, którym będziesz chciał delektować się bez końca!
Geniusz-buntownik powraca na scenę!
Opowieść o życiu prawdziwego maestro ujęta w niebywałą kompozycję 24 przebojów o sile namiętności przy grzmotach bębnów. To barwne widowisko rozrywkowe, które – dzięki charakterystycznemu wykonaniu przebojów rockowych – zachwyca młode pokolenie, zachowując przy tym wyjątkowy styl i klimat epoki. Każdy utwór opowiada niebanalną historię, a zamknięta w niej refleksja nawiązuje do tematów ponadczasowych, aktualnych również i dziś.
Pięć tysięcy siedemset milionów dzieł, ponad trzysta filmów, setki prac naukowych, a teraz wyjątkowa MOZART L 'Opera Rock Le Concert jako dowód uznania dla niebywałego geniuszu Mozarta!

MOZART L’Opera Rock Le Concert – francuska wersja miłości i śmierci Mistrza!

MOZART L’Opera Rock Le Concert – to widowisko, które zobaczyć musi każdy!

MOZART L 'Opera Rock Le Concert – to opera, którą usłyszeć powinni wszyscy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Koszmarne nagłośnienie zepsuło tak piękne przedstawienie, było mi wstyd przed koleżanką, która specjalnie przyjechała do Warszawy na ten koncert,że w stolicy nie wybrano lepszej sali koncertowej.Zakup drogich biletów- teoretycznie lepszych miejsc- nie miał sensu bo z powodu niskiej frekwencji każdy mógł usiąść gdzie chciał. Szkoda a mogło być to wyjątkowe przeżycie.
Oszukali nas bardzo. Nie podali obsady, ludzie byli zaskoczeni i wściekli.
rozczarowana 12.04.2017 09:30
Występ bardzo dobry, tylko mógłby być dłuższy. Ogólnie OK.
Todorek 11.04.2017 09:05
Byłam trochę zasmucona, że nie przyjechał główny zespół. Ale wszystko jedno było cudowne
Anastasiia 10.04.2017 21:24
Spasiba Warszawa! Czyli jak pięknie oszukać przy okazji łamiąc serduszko i wprawić w depresję ???? Szanowny organizator koncertu serio myślał, że fani sztuki nie zorientują się, iż to nie orginalni wykonawcy? Gdzie Mikel? Gdzie Flo - (jak to powiedziała jedna osoba) na pewno nie w Polsce - bang! Jest mi tak cholernie przykro, coś na co bardzo długo czekałam, a tu taka akcja ????
Oburzona Perfekcją Rudego Chłopa Małorolnego Dowódcy Floty Kosmicznej 10.04.2017 16:26
Jakość nagłośnienia mogłaby by być lepsza
Skadi 10.04.2017 12:51
Bardzo dobra druga część koncertu.
mensz 10.04.2017 11:59
Fatalna organizacja - organizator nie podał informacji dot. występujących. Połowa miejsc była wolna. Wykonawcy marnie znali francuski, a piosenki wykonywane były chyba losowo. Przynajmniej muzyki przyjemnie się słuchało. Szkoda, że za takie pieniądze. Liczyłam na bardziej profesjonalną organizację i lepszą jakość występ?w.
Xnamex 10.04.2017 11:33
Nie dokładnie do oczekiwania.

Polecane