Rockolędy - koncert | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert

Rockolędy - koncert

koncert

Rockolędy - koncert

Rockolędy - koncert - Bilety na koncert

Rockolędy to grupa muzykująca mieszkańców Wawra. W przedsięwzięciu udział bierze ponad 20 dzieci (śpiew, instrumenty), a kolejnych 20 nieco starszych/dorosłych pomaga na wielu instrumentach - od perkusji i gitar przez trąbki, puzony, klarnety aż do sekcji smyczkowej, fletowej, charango itp. Zaprezentują kolędy i pastorałki w niespotykanych aranżacjach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Super wydarzenie. Wspaniała energia, fajny zespół.
Występ jeżeli chodzi o aranżacje i wykonanie najlepszy jaki słyszeliśmy ( ja i moja rodzima- dzieci i wnuki). Wspaniała rodzinna atmosfera. Kolędy i pastorałki mimo że na rockowo zawierał w sobie bardzo duży ładunek ciepła, melancholii, zadumy nad sensem świąt i Narodzenia Pana Jezusa w naszym życiu. Zwłaszcza pastorałki własne: Nie było łatwo, Śnieg, Ojca syna blues, i to co śpiewał Tomek z Córką Urszulą wspaniałe! Dzieciaki niezwykle zdyscyplinowane - Wspaniałe . Wszystko profesionalne. Organizacja w Ośrodku b. dobra. Zadbało o to byśmy wszyscy czuli się zadowoleni i bezpieczni.
Super koncert! Piękna sala!
Było super! Świetny występ, fajna muzyka.
Przecudowny koncert. Super dzieciaki i energetyczna muzyka. Kolędy nabierają innego wymiaru.
Znakomite kolędowanie w ciekawych aranżacjach. Energia na scenie i widowni 10/10 ;-) Gratulijemy pomysłu. Chcemy jeszcze!!!
Wspaniały występ cudnych dzieci i rodziców ;) dodatkowo warunki w sali bardzo godne (nagłośnienie, układ sali, etc) . Zdecydowanie warto co roku zapraszać taką ekipę!
Super aranżacje i teksty własne! Rodzinna atmosfera, świetne filmiki!
Świetny występ! Mnóstwo instrumentów, zgranie dzieci z dorosłymi, śmieszne wstawki multimedialne pomiędzy kolędami. Noga cały czas skakała w rytm muzyki!
Fantastyczny koncert
Super sala, ciepłe przyjęcie, wspaniała publiczność! Ciekawe czy za rok też nas zaproszą :)
Wspaniały koncert i organizacja ,piękna sala .Mam nadzieję za rok znów się spotkamy.
Fantastyczny koncert i piękna sala. Dobrze że takie miejsce powstało

Polecane