Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

Rockowy Wehikuł Czasu - "Agnes & Band" Live

koncert

Rockowy Wehikuł Czasu - "Agnes & Band" Live

Rockowy Wehikuł Czasu - "Agnes & Band" Live - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Agnes & Band
ROCKOWY WEHIKUŁ CZASU na Letniej Scenie w Starym Klasztorze!
Klub Stary Klasztor zaprasza 4 sierpnia na Letnią Scenę na koncert największych polskich przebojów ostatnich kilku dekad w wykonaniu zespołu "Agnes & Band" LIVE

"Rockowy wehikuł czasu" to muzyczna wyprawa w głąb bogatej historii polskiego rocka. W Starym Klasztorze usłyszymy m.in. Bajm "Co mi Panie dasz", Maanam "Kocham Cię kochanie moje", Lady Pank "Marchewkowe pole", O.N.A "Znalazłam", Mr. Zoob "Mój jest ten kawałek podłogi", Virgin "Dżaga", Varius Manx "Piosenka księzycowa", Perfect "Ale wkoło jest wesoło", Gadowski "Ona jest ze snu", Łzy "Agnieszka", Zakopower "Boso", Podsiadło "Małomiasteczkowy", Banda i Wanda "Nie będę Julią" i wiele innych hitów, które można będzie zaśpiewać razem z zespołem. Będzie też kilka akcentów zagranicznych - przygotujcie się na dobrą zabawę!

"Agnes & Band" LIVE powstał w 2015 roku z inicjatywy wokalistki Agnieszki Bisikirskiej oraz gitarzysty Macieja Burniaka. Skład uzupełniają wieloletni przyjaciele muzyczni klawiszowiec Zbigniew Malec, Dariusz Biłyk na perkusji i Piotr Nosal na basie, którzy tworzą fantastyczną sekcję rytmiczną.
"Agnes & Band" to niepowtarzalne połączenie doświadczenia, warsztatu i wirtuozerii, doprawione energią liderki zespołu. Efektem końcowym są energetyczne występy z muzyką na żywo, podczas których zespół dzieli się z publicznością swoją pasją i miłością do muzyki.

Skład zespołu:

Agnes Bi - głos. Piosenkarka, aktorka, laureatka II Edycji Bitwy na Głosy w zespole Kamila Bednarka. Dzieliła scenę z wieloma polskimi i zagranicznymi artystami. Spełnia się w każdym gatunku muzycznym, wydała za granicami kilka tanecznych singli, między innymi zaśpiewała na singlu legendarnego "Daddy Cool" z Boney M. Bobby'ego Farrell'a. Ostatni autorski popowy singiel Agnes Bi nosi tytuł "When I'm Dancing". Agnes uwielbia śpiewać też mocne rockowe kawałki, gdzie może wykorzystać swój potencjał i siłę brzmienia. Znakomity głos w połączeniu z wulkanem energii czynią z niej na scenie mieszankę wybuchową, która porywa z miejsc ;).

MaciekBe - gitara i głos. Wrocławski gitarzysta, uczeń Leszka Cichońskiego, od kilkunastu lat członek zespołu Stana Borysa - Imię Jego 44. Współzałożyciel The StrażMiejska - The Police Tribute Band. Jest szybki i wściekły �.

Zibi Malec - Klawisze. Wrocławski klawiszowiec, który na przestrzeni lat zjeździł ze swoją muzyką całą Europę. Koncertował min. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii czy dawnej Jugosławii. Z jednakową finezją zagra w każdej stylistyce, od jazzu po ostrą rockerkę.

Dariusz Biłyk - perkusja. Wrocławski perkusista, który grał z takimi zespołami i artystami jak Vincent, TSA, Defekt Muzgó, Kreon, Lech Janerka, Grzegorz Markowski, Karin Stanek i wieloma innymi. Przez kilkanaście lat był członkiem Party Tour, z którym zagrał kilkanaście festiwali muzyki country w Mrągowie.

Piotr Nosal- bas. Absolwent Wrocławskiej Akademii Muzycznej. Magik gitary basowej związany z wrocławską sceną muzyczną, zapraszany do najlepszych orkiestr oraz składów m.in. The Dziubek Band, Chór TGD.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Rockowy Wehikuł Czasu - "Agnes & Band" Live

Brak recenzji

PROMOCJA DNIA

-25%

Kraków
14.10.2022 19:00

bilety od 80,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii koncert