koncert

Rodzinny Koncert: IMIELA & SKRZYPEK

koncert

Rodzinny Koncert: IMIELA & SKRZYPEK

Rodzinny Koncert: IMIELA & SKRZYPEK - Bilety na koncert

Rodzinny Koncert: IMIELA & SKRZYPEK | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Rodzinny koncert Imielów i Skrzypków w Starym Klasztorze!

Po niezwykle udanym ubiegłorocznym występie muzykujących rodzin Imielów i Skrzypków ponownie zapraszamy na koncert piosenek autorstwa Zosi i Konrada Imielów. Ten wyjątkowy projekt artystyczno-rodzinny angażujący dwa pokolenia wrocławskich artystów zobaczymy już 9 kwietnia w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze przy ul. Purkyniego 1.

Adam Skrzypek i Konrad Imiela to osobowości scen muzycznych i teatralnych, których, szczególnie we Wrocławiu, nie trzeba nikomu przedstawiać. Adam - wybitny kontrabasista, aranżer, szef muzyczny Capitolu i Konrad - aktor, reżyser, wokalista, autor piosenek, scenariuszy, dyrektor Teatru Muzycznego Capitol. Obok nich ich utalentowane dzieci, które od niedawna funkcjonują z powodzeniem jako profesjonalni artyści – Zosia Imiela, ubiegłoroczna maturzystka, klawesynistka, pianistka, wokalistka, autorka piosenek i Sebastian Skrzypek, znakomity perkusista coraz częściej pojawiający się w rozmaitych muzycznych składach. Artystów na scenie łączą niezwykłe więzi, długoletnia przyjaźń i związki rodzinne. Niewątpliwie przekłada się to na szczególny rodzaj muzycznego porozumienia, którego będą mogli doświadczyć widzowie i słuchacze w Starym Klasztorze. Wykonywane przez czwórkę artystów piosenki dotyczą uczuć, zatem koncert kwartetu IMIELA & SKRZYPEK wydaje się być idealną propozycją spędzenia emocjonującego niedzielnego wieczoru w goryckiech wnętrzach Starego Klasztoru.
Przed Państwem wystąpi zespół IMIELA & SKRZYPEK w składzie:

Zosia Imiela – piano, elektronika, głos
Konrad Imiela – gitary, djembe, elektronika, harmonijka ustna, głos
Adam Skrzypek – bas
Sebastian Skrzypek – perkusja

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Bardzo dziękuję. Pan Imiela to "Człowiek Orkiestra". Pierwszy raz słuchałam koncertu bezpośrednio przy kawie w "klimatycznym" bardzo ciekawym gotyckim wnętrzu.Dyr Capitolu znam ze wielu spektakli na Piłsudskiego,koncert Sylwestrowy 31.12.2015 wyśmienity. Bardzo miło,że Sympatyczny, wszechstronnie uzdolniony Pan Dyr. Capitolu działa we Wwiu oby jak najdłużej. Proszę od nas przekazać Panom Imiela&Skrzypek i miłej Zosi nasze chaupeu bas oraz życzenia Rodzinnych i Radosnych Świąt Wielkiej Nocy. Pozdrawiam słonecznie do zobaczenia Gosia Banyś Ww
Koncert był debiutem grupy, więc za bardzo nie wiedziałem, czego się spodziewać. Zaskoczenie jak najbardziej pozytywne. Pełen profesjonalizm w grze na instrumentach, Czyste dźwięczne głosy i ciekawe teksty.
Koncert Zosi i Konrada Imielów oraz na zaproszenie głównych gwiazd - Adam i Sebastian Skrzypkowie był dla mnie bardzo pozytywnie odebrany. Adam Skrzypek zaprezentował piękne brzmienie kontrabasu. Jego syn - Adam, wybitne umiejętności gry na perkusji. Zosia Imiela - piękny, ujmujący głos i wspaniały kunszt gry na "klawiszach" oraz Pan Konrad Imiela - wybitna postać, dał się poznać nie tylko jako wspaniały wokalista ale również okazał swoje niesamowite umiejętności multiinstrumentalne: gitary, djembe, elektronika oraz harmonijka ustna. Państwo Imiela zaprezentowali wiele swoich własnych, pięknych kompozycji, które na długo zapadły w pamięć :) Moja sugestia: Kontynuujcie Koncerty Państwa Imiela, gwarantuję tłumy wiernych słuchaczy. Dziękuję za miły wieczór

Polecane