koncert ROGUCKI Solo

Piotr Rogucki - J.P. Śliwa

koncert ROGUCKI Solo

Piotr Rogucki - J.P. Śliwa

Piotr Rogucki - J.P. Śliwa - Bilety na koncert

Piotr Rogucki to charyzmatyczny wokalista rockowej formacji COMA i wykonawca solowy łączący w swojej scenicznej prezentacji elementy poezji, rocka i teatru.
Zdobywca wielu nagród m.in.: na Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie, Grand Prix Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Grand Prix Festiwalu Spotkania Zamkowe w Olsztynie,
Zdobywca 5 Fryderyków, laureat nagrody imienia Grzegorza Ciechowskiego. Wielokrotnie był jurorem w programie „Must Be The Music” w telewizji Polsat.
Jesienią 2015 r. miała miejsce premiera wydawnictwa „J. P. Śliwa”, kolejnego solowego albumu Piotra Roguckiego. To koncept album składający się z trzech artystycznych komponentów: płyty z utworami, tekstu dramatycznego oraz grafik uzupełniających przekaz i wymowę wydawnictwa. To zapis artystycznych poszukiwań twórcy balansującego na granicy muzyki rockowej, sztuki teatralnej i medialnego mainstreamu.

W dniu 8 października br. Piotr Rogucki z zespołem o godz. 18:00 wystąpi w CKK Jordanki w Toruniu i zaprezentuje swój najnowszy projekt muzyczny.

Czas na wizję dźwięku, czas na wizję piękna. Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Piotr Rogucki - J.P. Śliwa

Było to naprawdę ciekawe wydarzenie, tym bardziej dal mojej dziewczyny :)
Znakomity koncert! Piotr Rogucki to artysta z krwi i kości. Prawdziwe katharsis. Piotrze, żyj sto lat i nigdy nie przestawaj tworzyć.
Cudowności!:-) Piękny koncert! Rogucki jak zwykle na zajebistym poziomie, cały zespół też! Polecam gorąco!!
artystycznie bardzo dobrze, ale nagłośnienie szczególnie wokalu bardzo słabe

Polecane z kategorii koncert