koncert Piwnica pod Baranami

Romanse w cieniu skrzypiec (Piwnica pod Baranami)

koncert Piwnica pod Baranami

Romanse w cieniu skrzypiec (Piwnica pod Baranami)

Romanse w cieniu skrzypiec (Piwnica pod Baranami) - Bilety na koncert

Romanse w cieniu skrzypiec (Piwnica pod Baranami) | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Romanse w cieniu skrzypiec to niezwykłe połączenie muzyki i tańca realizowane na żywo z udziałem wybitnych instrumentalistów pod kierownictwem Michała Półtoraka ? wirtuoza skrzypiec z ?Piwnicy Pod Baranami? oraz utalentowanych i charyzmatycznych sióstr Matkowskich. Artyści zaprezentują najpiękniejsze romanse cygańskie i rosyjskie oraz pieśni bałkańskie, a cały spektakl wzbogacony będzie o fascynujący i żywiołowy taniec.

Justyna i Magdalena Matkowskie od dzieciństwa obcują z muzyką. Siostry są laureatkami licznych konkursów, przeglądów oraz festiwali piosenki. Są absolwentkami Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Kłodzku oraz absolwentkami Uniwersytetu Wrocławskiego na wydziale filologii polskiej.

W latach 2010 ? 2011 były solistkami Cygańskiego Teatru Muzycznego "Terno" w Gorzowie Wielkopolskim. Od 2012 roku występują z własnym programem artystycznym, czego efektem jest spektakl muzyczno ? taneczny Romanse w cieniu skrzypiec. Artystki zaprezentują w nim dobrze znane najpiękniejsze romanse, które dzięki utalentowanym muzykom z pasją je wykonującym, zyskują nowy, alternatywny wymiar.

Wystąpią:

  • Justyna Matkowska - śpiew i taniec
  • Magdalena Matkowska - śpiew i taniec
  • Michał Półtorak - skrzypce i mandolina
  • Jakub Mietła - akordeon
  • Piotr Górka - kontrabas

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Pomysł dobry. Muzycy świetni, z lekkością zabawą potrafili zainteresować publiczność. Szkoda, że więcej nie było samej gry. Po tytule w cieniu skrzypiec spodziewałam się, że więcej będzie właśnie takiej muzy. Dziewczęta dobre głosy. Brak jednak synchronizacji ruchu zwłaszcza w duecie. Wyczuwało się niepotrzebnie podział na liderkę i niepewność drugiej wówczas osoby.

Polecane