koncert

Rosyjski Wieczór w Starej Piwnicy - W-O-W-A: Wowa z Charkowa

koncert

Rosyjski Wieczór w Starej Piwnicy - W-O-W-A: Wowa z Charkowa

Rosyjski Wieczór w Starej Piwnicy - W-O-W-A: Wowa z Charkowa - Bilety na koncert

Rosyjski Wieczór w Starej Piwnicy - W-O-W-A: Wowa z Charkowa | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Wowa z Charkowa, czyli Rosyjski Wieczór w Starej Piwnicy!

Miłośników dobrej zabawy przy słowiańskiej muzyce zapraszamy na energetyczny Rosyjski Wieczór!

24 marca w klubie Stara Piwnica wystąpi zespół W-O-W-A, znany też publiczności jako WOWA Z CHARKOWA, czyli rosyjski chanson, ska, reggae, folk-rock, folk, rock&roll, cha-cha - a wszystko po rosyjsku i po polsku!

„Wowa z Charkowa” to koncert muzyki rozrywkowej doprawiony ochrypłym wokalem, słowiańskim humorem i temperamentem scenicznym. Wowa – z pochodzenia Lech, Czech i Rus – jest autorem tekstów i muzyki. Oprócz utworów autorskich w języku polskim i rosyjskim, w repertuarze znajdują się piosenki takich artystów jak Wladimir Wysocki, grupa Leningrad, 5’nizza oraz kryminalny romans z Odessy.

Piosenki grupy W-O-W-A to z jednej strony przewrotne, dowcipne teksty, z drugiej zaś ostra energetyczna muzyka, porywająca słuchacza od pierwszych taktów.
Są w tej muzyce satyra i bandycka dusza podrasowane wpadającą w ucho melodią. Wowa i jego kompani dzielą się żądzą zabawy do upadłego, złością i radością, zamętem i bzdurą.
Bohaterowie piosenek to zwykli ludzie i sytuacje z życia codziennego, o których leader zespołu śpiewa puszczając oczko do publiczności. W swoich trafnych spostrzeżeniach ma wiele dystansu do świata, który nas otacza i prezentuje go wprost, z dużą dozą charyzmy.
Energią sceniczną, kontaktem z publicznością i bardzo rozrywkową muzyką słowiańskiej duszy, zespół łączy bratnie narody bardziej niż polityka, naftociągi i media razem wzięte…

Wowa – formalnie Waldemar Bajak mówi o sobie:
„W moich żyłach płynie krew rosyjsko-czesko–polska, czyli jestem takim Lechem, Rusem i Czechem jednocześnie. Oprócz mojego ojca i brata w Polsce, jedyna część rodziny, z którą utrzymuję kontakty mieszka w Charkowie – stamtąd też przyjechała po wojnie do Polski moja babcia – Rosjanka – dobrze to miasto wspominam, tam poznałem rodzaj szanso nu – rozrywkowej piosenki z przekazem i stąd właśnie zespół Wowa z Charkowa”.
We Wrocławiu W-O-W-A wystąpi z pełnym zespołem, co nada wykonywanym na koncercie piosenkom pełnego wymiaru i bez wątpienia porwie publiczność do wspólnej zabawy.

Zespół W-O-W-A występuje w składzie:

Wowa - wokal, klawisze
Kirył - bas, wokal
Maks - gitara
Tomek - perkusja
Adrian - saks, trąbka, wokal

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Tak naprawdę to zawiedliśmy się na koncercie. Lokal w zasadzie piwiarnia usytuowanie stolików kiepskie, z bocznego szeregu nie widać sceny, co prawda jest telebim ale nagłośnienie kiepskie trudno zrozumieć o czym zespół śpiewa. Z biletu wynika,że impreza jest na stojąco, więc dla starszych osób jest nie do przyjęcia, oddzielnie należy zamówić stolik,Lokal w piwnicy- kameralny z licznymi filarami uniemożliwiającymi oglądanie zespołu.Odniosłem wrażenie, że to lokal dla starych bywalców lubiących piwo, na stolikach dało się zauważyć paletę piw np. po trzy na jednego. Co do zespołu to trudno powiedzieć,po pierwszej połowie wyszliśmy.Przyjaciołom nie polecam!
czester 28.03.2018 07:54

Polecane