koncert

Rosyjskie Romanse - Zbigniew Macias

koncert

Rosyjskie Romanse - Zbigniew Macias

Rosyjskie Romanse - Zbigniew Macias - Bilety na koncert

Rosyjskie Romanse - Zbigniew Macias | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Najpiękniejsze Rosyjskie Romanse

Już 23 kwietnia 2016 (sobota) o godz. 17.00 w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. Żeromskiego 8 Najpiękniejsze Rosyjskie Romanse wykona dla nas Zbigniew Macias. Ten znany polski śpiewak operowy i musicalowy wykona u nas najpiękniejsze rosyjskie romanse. Zapewniamy sztukę na najwyższym poziomie.

Bilety w cenie (tylko) 25 zł można zakupić na naszej stronie internetowej w zakładce: KUP BILET, pod adresem: http://sck.sochaczew.pl/kup-bilet

lub w naszej siedzibie przy ul. Żeromskiego 8, nr Tel.: 46 862-25-02.

Zbigniew Macias, (ur. 1954 r.) ukończył łódzką Akademię Muzyczną, gdzie studiował śpiew. Zadebiutował jeszcze jako student w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Zagrał tam Michała w Miłości cygańskiej F. Lehára.

Dziś jest laureatem wielu konkursów muzycznych. Od 1992 roku jest solistą Opery Narodowej w Warszawie. Występował również na prestiżowych festiwalach operowych na świecie. Od 2006 roku jest szefem artystycznym Teatru Muzycznego w Łodzi.

Zbigniew Macias, ma w swoim repertuarze ponad czterdzieści partii operowych. Wykonywał je niemal na całym świecie. Uczestniczył w nagraniach płytowych wraz z zespołami polskich oper. Artysta posiada bogaty repertuar koncertowy. W 2003 roku otrzymał tytuł Zasłużony dla Miasta Łodzi. W 2005 roku został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi i medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis.

Więcej informacji na: http://www.teatr-muzyczny.lodz.pl/zbigniew-macias-1

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane