Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2023

koncert

Rubens w WCK

koncert

Rubens w WCK

Rubens w WCK - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Rubens zagra w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na koncert Rubensa, artysty młodego pokolenia. Koncert odbędzie się w piątek, 12 maja o godzinie 19:30. Muzyk jest nominowany do Fryderyków w aż 6 kategoriach.
Self-made man z krwi i kości. Od lat zasila składy zespołów najpopularniejszych polskich artystów, a jego gitary można usłyszeć w największych hitach ostatnich lat. Swój pierwszy, solowy koncert zagrał na Stadionie Śląskim przed ponad sześćdziesięciotysięczną publicznością jako support Dawida Podsiadło.

Jego płytowy debiut „Piosenki, których nikt nie chciał” zawiera dwanaście autorskich, intymnych utworów. Rubens jest kompozytorem i producentam każdego z nich.W Wodzisławskim Centrum Kultury usłyszymy takie hity jak: „Wszystko OK.?” czy „Jakoś trzymam się”.

Koncert odbędzie się w piątek,12 maj 2023 r. o godzinie 19:30.Bilety w cenie 79 zł dostępne online oraz w kasie WCK.
Bilety dostępne na stronie WCK.

Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi, a także w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Wodzisław Śląski

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Rubens w WCK

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert