koncert

Ryszard Rynkowski "Inny nie będę" - niezapomniane przeboje

koncert

Ryszard Rynkowski "Inny nie będę" - niezapomniane przeboje

Ryszard Rynkowski "Inny nie będę" - niezapomniane przeboje - Bilety na koncert

Ryszard Rynkowski "Inny nie będę" - niezapomniane przeboje | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Ryszard Rynkowski to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych piosenkarzy w Polsce. Obdarzony znakomitym, mocnym głosem od lat kojarzony jest z takimi przebojami, jak: „Dziewczyny lubią brąz”, „Wypijmy za błędy”, „Inny nie będę”, „Szczęśliwej drogi już czas”. Jego płyty regularnie pokrywają się platyną i złotem. Jest wielokrotnym laureatem Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu a w 2001 roku otrzymał Grand Prix za całokształt działalności artystycznej. Jest także zdobywcą Fryderyka. Jego twórczość zachwyca i łączy pokolenia – znany jest młodym i starszym.

Zapraszamy na spotkanie z Ryszardem Rynkowskim - wyjątkowym Artystą polskiej estrady i jego największymi przebojami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Koncert bardzo fajny, ale organizacja wręcz przeciwnie. Bilety kupiłam niemal pół roku przed koncertem- w drugim rzędzie, ale kiedy pojawiliśmy się że znajomymi już były zajęte przez osoby z biletami na te same miejsca. Najpierw sprawdzanie czyje to miejsce, potem szukanie innych wolnych, które ostatecznie też były zajęte i ostatecznie wylądowaliśmy na schodach. Złożyłam reklamację, ale organizator się nie odzywa w tej sprawie. Żałosne, niedorzeczne, okropne. Za jedyne 340 zł!
Koncert był wspaniały. Na pewno pojde na kolejny koncert Pana Ryszarda.
koncert rewelacyjny, nie sądziłam, że mimo muzyki będzie tyle śmiechu z opowieści Pana Ryszarda
Na występie byłem wraz z żoną, która właśnie miała urodziny i była zauroczona życzeniami śpiewanymi przez Ryszarda Rynkowskiego "Dziś są Twoje urodziny", Ja pomimo moich 63 lat, jestem fanem Ryszarda od czasów VOX-u. Koncert to była dla nas uczta muzyczna , a kameralne wykonanie i aranżacja słowna występu podnosiły jakość recitalu, Dziękuję!
Nostalgiczny, pełen uroku,wspaniałe piosenki z tekstami p. Jacka Cygana. P. Ryszard Rymkowski nadał blasku całemu występowi, wprowadzając dowcipne anegdotki. Andrzejki spędziłam sympatycznie w gronie przyjaciół. Dziękuję za występ.
Krystyna 03.12.2018 22:31
Występ p. Ryszarda Rynkowskiego oceniam jako piękne, emocjonalne przeżycie. Tego oczekiwałam i nie zawiodłam się. Artysta z szacunkiem podszedł do słuchaczy i widać/czuć było zaangażowanie w wykonywanie utworów, i słychać było, że wie o czym śpiewa i co chce przekazać. Dobór repertuaru również na plus, chociaż zamiast "Dziewczyny lubią brąz" wolałabym wysłuchać "Jawy" i może "Wznieś serce nad zło";). Dziękuję pięknie panie Ryszardzie!
Marianna 02.12.2018 17:25
było super .Występ oceniam na piątkę.
Występ kameralny. Pan Ryszard spelnił moje artystyczne oczekiwania. Bardzo przyjemnie spędzony czas.
Bilety na koncert kupiłam w prezencie. Byłam mega rozczarowana gdy obdarowani powiedzieli że artysta wystąpił bez zespolu muzyków? Na szczęście grał na fortepianie.
Przeboje. Recital. Bez żadnego wsparcia innych muzyków-trochę słabo. Ballady świetne. Intymnie na pianinie/klawszach super. Nawet plejbek w innych utworach można znieść. Zdecydowanie przydługa jedna opowiść "o niczym". Trochę więcej piosenek byłoby dobrze. "Czarne oczy" jak na "wodzireju" piosenka.
średnio, głos już nie ten i za dużo mówi.

Polecane