koncert

SETA 40-lecie zespołu

koncert

SETA 40-lecie zespołu

SETA 40-lecie zespołu - Bilety na koncert

SETA 40-lecie zespołu | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Koncert urodzinowy zespołu Seta w Starym Klasztorze!

Miłośników klimatów Krainy Łagodności zapraszamy 21 października do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na koncert z okazji 40. urodzin wrocławskiego zespołu Seta! Wśród gości Jubilatów pojawia się: Wolna Grupa Bukowina, Mikroklimat, Jerzy Filar, Ryszard Żarowski, grupa Pomianowie i zespół Fart.

Zespół SETA powstał we Wrocławiu w 1976 roku. Jesienią tego samego roku zadebiutował na scenie Środowiskowego Przeglądu Piosenki Turystycznej we wrocławskim "Pałacyku".
Debiut był bardzo udany, a zespół wygrał przegląd. 40 lat po tamtym wydarzeniu Seta zagra swój koncert urodzinowy w rodzinnym mieście.
Zespołowy towarzyszyć będą Przyjaciele z różnych zakątków Krainy Łagodności i odległych często miejsc na mapie.
Seta ma w swoim dorobku wiele przebojów, które na stałe zagościły na turystycznych szlakach, w śpiewnikach i przy ogniskach.
Najbardziej znane piosenki Sety to: "Beskid", “Przerwa w podróży", “Ballada o św. Mikołaju", "Październik", "Wody tatrzańskie", "Modlitwa wędrownego grajka", "Tęsknica".
Duża część repertuaru to piosenki Andrzeja Wierzbickiego, który przez kilka lat był członkiem Sety. W tym czasie jego piosenki zyskały popularność i charakterystyczne aranżacje.
Autorami setowych piosenek są również Andrzej Mróz i Stanisław Gola, którzy założyli zespół.
Kilka piosenek zjawiło się w Secie z kimś, kto zagościł w zespole na pewien czas, a odchodząc pozostawiał piosenki w dobrych rękach. Do tych należą "Pamiątka ze spływu” i „Jesienna dziewczyna”.
„Zgubione marzenia” Wojciecha Jarocińskiego i „Niezapominajka” Krzysztofa Szczuckiego to piosenki, z którymi Seta zaprzyjaźniła się przez lata, a autorzy nie mają nic przeciwko tej przyjaźni.
W koncercie urodzinowym, oprócz jubilata, wystąpią: Wolna Grupa Bukowina, Mikroklimat, Jerzy Filar, Ryszard Żarowski, grupa Pomianowie i zespół Fart.
Każdy z wykonawców związany jest z Setą przyjacielsko, twórczo lub towarzysko. U wszystkich bez problemu można doszukać się wrocławskich akcentów na drodze prywatnej i artystycznej.
Zestaw urodzinowych Gości gwarantuje noc pełną najpiękniejszych piosenek, a przez jubileuszowy wieczór przeprowadzi nas Andrzej Mróz.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Ponad cztery godziny uczty duchowej. NEZAPOMNIANE !!!
super, wróciły wspomnienia ze studenckich imprez w akademiku i wypraw, głównie w Bieszczady. Było to mniej więcej lat temu.
Było magicznie, momentami egzotycznie, energetycznie oraz ezoterycznie, a po koncercie nawet elektrycznie. dziękujemy za spotkanie
Piękny koncert! Pozwolił na krótki czas powrócić do wspaniałych czasów długich wieczorów we wspaniałym gronie. Po raz pierwszy miałem okazję zobaczyć w jednym miejscu autorów i wykonawców tych pięknych utworów, które towarzyszą, co można było poznać po zróżnicowanej wiekowo widowni, kilku już pokoleniom słuchaczy.Miłą niespodzianką było również to, że poznałem twórców tych pozycji, które sam grywałem i śpiewałem przez tyle lat nie wiedząc kto jest ich autorem. Jedyne co przykre, to to, że obsługa nie reagowała na głośne rozmowy uczestników??! koncertu zgrupowanych w okolicach baru. Ich głośne rozmowy - niekoniecznie związane z tematyką prezentowaną na scenie- przez większą część koncertu górowały natężeniem nad występami aktualnych wykonawców
Inne oceny być nie może ze względu na emocjonalny stosunek do SETY. Było super!!!

Polecane