Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

Sidney Polak

koncert

Sidney Polak

Sidney Polak - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Sidney Polak to polski wokalista, perkusista, autor tekstów, muzyk i kompozytor, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku, dziennikarz radiowy. Znany jest przede wszystkim jako perkusista zespołu T.Love, którego jest członkiem od 1990 roku. Prowadzi także solową działalność artystyczną, jej efektem są płyty: „Sidney Polak” (2004) oraz „Cyfrowy styl życia” (2009). Ostatni album Sidneya zatytułowany "3" to wyraźny powrót do korzeni, do pierwszych solowych nagrań.

Na koncercie nie zabraknie jego największych przebojów ze wszystkich płyt, takich jak Otwieram wino, Chomiczówka, Butelki czy Byłem tam. Koncert Sydneya Polaka to gwarancja pozytywnych wibracji i dobrej zabawy, a tego nigdy za wiele. Zapraszamy!

Sidney Polak – kilka słów o sobie… J

"Od zawsze jestem związany z północną stroną Warszawy. Moi rodzice w roku 1976 zamieszkali na Chomiczówce i tam się wychowałem. Tam też zacząłem uczyć się gry na perkusji i stamtąd, w roku 1990, zostałem niejako wyłowiony przez Muńka Staszczyka do nowego, warszawskiego składu zespołu T.LOVE!

W T.LOVE nauczyłem się grać oraz komponować muzykę. Moje piosenki dla tego bandu, to m.in.: „To nie jest miłość”, „Ajrisz” czy „Jest super”. W T.LOVE też podpatrzyłem, jak pisze się teksty.

W roku 2004 zadebiutowałem pierwszą solową płytą, która zawierała moje całkowicie autorskie piosenki. W swojej twórczości łączę gatunki takie jak: hip-hop, reggae i folk. Teksty są najczęściej opisem prawdziwych przeżyć, staram się w nich inteligentnie opisywać naszą polską rzeczywistość i robić trafne literackie zdjęcia fajnym momentom z naszego życia! Utwory takie jak: „Otwieram wino”, „Chomiczówka”, czy „Chorwat” stały się bardzo znane, co zaowocowało wieloma koncertami w całej Polsce… i nie tylko.

Pięć lat zajęło mi zrobienie drugiej płyty, która ukazała się w 2009 roku. Na niej znalazły się również dość popularne piosenki, takie jak: „Deszcz”, „Blask”, czy „Skuter”!

Moja kariera solowa, siłą rzeczy, czekała na moment ewentualnego spowolnienia pracy zespołu T.LOVE, którego nie chciałem opuścić. Taki moment właśnie nadszedł, gdyż z początkiem roku 2018 T.LOVE poszedł na bezterminową, koncertową emeryturę, a ja mogę w końcu całkowicie poświęcić się swojej działalności solowej.

W związku z tym przygotowałem właśnie swoją trzecią płytę, która zostanie wydana jesienią b.r. przez firmę Warner Music Poland!

Najwyższa pora zatem przypomnieć o sobie publiczności. Nasze koncerty zawierają najlepsze kompozycje z dwóch pierwszych krążków plus nowości! To autentyczny zastrzyk pozytywnej energii, pokaz instrumentalnego kunsztu i wokalnej swobody! Przez ostatnie lata zagraliśmy mnóstwo koncertów, tak że… mamy wprawę! ;)

Zapraszamy serdecznie wszystkich którzy pamiętają utwory Sidney’ a Polaka, a także tych, którzy są ciekawi, co ten kudłaty kolo z Chomiczówki teraz muzycznie poczyna! ;)

Mam nadzieje, że wpadniecie na koncert! Zapraszam J

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Sidney Polak

Bardzo fajny koncert
Mania 11.02.2019 17:16
Świetna miejscówka i nowa muza Sidney Polaka. Kameralne spotkanie z dziewczyną, winem i... Chomiczówką. Super atmosfera! No i ten grzaniec....
Jasiek 14.12.2018 09:30
Koncert był bardzo kameralny ale jak się wraca po tylu latach na scene to taki efekt. Nam się bardzo podobało. Nagłośnienie miejsce, kontakt z publiką, świetne!
Niuniek 14.12.2018 08:29

Polecane z kategorii koncert