koncert

SPOTKANIE Z MAURYCYM POLASKIM – OBUDŹ. WSZYSTKIM NIEODWRACALNIE ZAKOCHANYM

koncert

SPOTKANIE Z MAURYCYM POLASKIM – OBUDŹ. WSZYSTKIM NIEODWRACALNIE ZAKOCHANYM

SPOTKANIE Z MAURYCYM POLASKIM – OBUDŹ. WSZYSTKIM NIEODWRACALNIE ZAKOCHANYM - Bilety na koncert

SPOTKANIE Z MAURYCYM POLASKIM – OBUDŹ. WSZYSTKIM NIEODWRACALNIE ZAKOCHANYM | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Wydawnictwo Skrzat wspólnie z Nowohuckim Centrum Kultury zapraszają na spotkanie promocyjne płyty Maurycego Polaskiego, gwiazdy Kabaretu pod Wyrwigroszem. Krążek „Obudź. Wszystkim Nieodwracalnie Zakochanym” jest muzycznym debiutem artysty.

Trzynaście melodyjnych utworów dedykowanych jest tym, którzy kochają – od niedawna, na zawsze, czule i do szaleństwa. Teksty autorstwa krakowskiego aktora w lekki i przyjemny sposób wprowadzają słuchacza w klimat magicznego miasta w hejnałem w tle i świata znanego tylko nieodwracalnie zakochanym.

O szukaniu inspiracji, tworzeniu i pracy nad płytą artysta opowie 15 marca w Nowohuckim Centrum Kultury, a także wykona kilka wybranych utworów.

Maurycy Polaski jest znany również jako autor książek dla dzieci: „Żabki i żabki, czyli słowne pułapki”, „Wierszyki na giętkie języki” i „Corrida językowa, czyli 10 byków głównych”. Wszystkie opublikowane zostały nakładem Wydawnictwa Skrzat. Podczas spotkania goście będą mogli zakupić debiutancką płytę oraz wspomniane tytuły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane

Cleo

Cleo

(25)

najbliższe wydarzenie
11.08.2020 20:00

bilety od 30.00 PLN