koncert

Stacey Kent

koncert

Stacey Kent

Stacey Kent - Bilety na koncert

Ethno Jazz Festival zaprasza 17 maja do sali teatralnej Impartu na koncert uwielbianej przez jazzową publiczność Stacey Kent!

Stacey Kent – amerykańska piosenkarka, jedna z najciekawszych wokalistek jazzowych swojego pokolenia. Daleko jej od ekstrawagancji czy tanich skandali, ale i od popowego banału. Śpiewa piosenki francuskie, fascynują ją bossa nova i rytmy Brazylii. Jeden z krytyków niegdyś napisał, że Brazylia nie jest krajem, lecz „regionem o sercu, które zdaje się bić do melodii o mocniejszej i bardziej adekwatnej wibracji". To jest zdanie, które Stacey Kent bez wątpienia może uczynić własnym.

„Ma styl porównywalny do największych, do Billie Holiday, Elli Fitzgerald, śpiewa jak Nat King Cole, czysto, wyraźnie, w tonie przypominającym rozmowę" - powiedział niegdyś o Kent trzykrotny zdobywca Oscara, nieżyjący już Jay Livingston.

Wszystkie płyty Stacey Kent okazały się bestsellerami, uzyskując prestiżowe nagrody (m.in. BBC Jazz Awards, British Jazz Award).

Wokalistka występuje w największych i najbardziej znanych salach koncertowych na świecie - od nowojorskiej Carnegie Hall po paryską Olimpię.

„Każdy, kto słucha śpiewu Stacey Kent ma wrażenie, że śpiewa wyłącznie dla niego" komplementują krytycy podkreślając wyjątkową atmosferę na koncercie pomiędzy artystką a słuchaczami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Ładnie 🙂
Przepiękny koncert, doskonale przygotowany, Stcey Kent i towarzyszący jej muzycy-rewelacyjni. Jestem zadowolona że mogłam tam być.
rewelacyjny występ! skromna i czarująca wokalistka, profesjonalny band, oby więcej takich koncertów w Rybniku...
wystep na najwyższym poziomie artystka cudowna tego się spodziewalem
Świetny koncert, profesjonaliści.
Świetny koncert z górnej jazzowej półki.
Rewelacyjny występ! I chociaż poziom wykonawczy pani Stacey nie był dla mnie zaskoczeniem, gdyż śledzę dokonania płytowe artystki od kilkunastu lat, to muszę przyznać, że zetknięcie się "na żywo" z jej ekipą profesjonalnych towarzyszy muzycznych było dla mnie wyjątkowym przeżyciem! No i nie można zapomnieć o niebagatelnym wkładzie publiczności mojego rodzinnego miasta w genialną jakość i atmosferę koncertu;)
Super!!!
Stacey Kent po raz kolejny udowodniła swój nieprawdopodobnie wysoki poziom. Mimo że to gwiazda światowego formatu, jawi się jako osoba skromna i bezpretensjonalna, co dodaje jej sporo uroku. Potrafi błyskawicznie oczarować widownię, a towarzyszący jej muzycy to 100 % -owi profesjonaliści. Widać, że żyją i oddychają muzyką. Świetny kontakt z publicznością.
Zaczarowana 15.11.2017 13:24
Witam serdecznie, Bardzo dziękujemy za wspaniały koncert. Artystka obdarzona niesamowitym głosem oraz charyzmą. To była czysta rozkosz dla naszych zmysłów. Organizacja również na bardzo dobrym poziomie.
Wspaniały koncert. Przede wszystkim zauroczyła mnie wokalistka. Pełna ciepła, radości i wciąż uśmiechnięta osoba, która od pierwszej chwili oczarowała publiczność. Przepiękna muzyka, bardzo nastrojowa i w mistrzowskim wykonaniu. Jestem zachwycony!
Cudowna atmosfera, magiczny klimat. Surowo, bez zabawiania, bez udawania kogoś kim nie jest. Piękno w prostocie. Polecamy serdecznie!
Rewelacyjna.Skromna i zjawiskowa. Zespół też.
Piękny koncert :) Wokalistka charyzmatyczna, pełna luzu na scenie i do tego przemiła, a głos cudny i na żywo jeszcze lepszy. Zespół zgrany, miło było posłuchać. Organizacja dobra. Polecam!
Worth it!
SecretHanae 15.11.2017 11:32

Polecane