koncert

SWING CLUB na Mazowszu

koncert

SWING CLUB na Mazowszu

SWING CLUB  na Mazowszu - Bilety na koncert

SWING CLUB na Mazowszu | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Koncerty
Koncert Soni Bohosiewicz z zespołem
Koncert Soni Bohosiewicz z zespołem pt. 10 SEKRETÓW MARYLIN MONROE

Wszyscy znamy tą najsłynniejszą blondynkę świata, symbol seksu, ikonę, która prawdopodobnie popełniła samobójstwo. Jej sekrety wyśpiewa w czasie koncertu Sonia Bohosiewicz.

Śpiewała prezydentowi Kennedy’emu Happy Birthday, znamy domniemania, że prawdopodobnie była jego kochanką, że w ogóle miała facetów na pęczki, pamiętamy, że tak pięknie podmuch wiatru unosił jej sukienkę, że miała najpiękniejszy uśmiech świata, że… Ale wielu rzeczy jednak o niej nie wiecie.

W czasie koncertu usłyszymy utwory Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry.

Warto wybrać się na koncert, na którym sekrety wielkiej gwiazdy opowiada i wyśpiewuje Sonia Bohosiewicz. Aktorka zaprasza do świata Marilyn Monroe, tego nieznanego i skrywającego wiele tajemnic. To będzie wieczór pełen emocji.

Usłyszymy utwory Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry, w tym piosenki znane publiczności z filmu Janusza Majewskiego Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy. W programie m.in. Diamonds are the best girl's friend, New York, New York, I’ve got you under my skin, Teach me, Tiger czy I’m beginning to see the light.

Wykonawcy:

SONIA BOHOSIEWICZ

„10 sekretów Marilyn Monroe”

Michał Walczak /gitara

Fabian Włodarek /fortepian

Piotr Górka /kontrabas

Frank Parker /perkusja

Sonia BOHOSIEWICZ

Aktorstwo jest jej pasją. W teatrze zadebiutowała w 1996 roku. Dwa lata później ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie, a także zdobyła pierwszą nagrodę aktorską na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Od 2007 roku – w Polskiej Akademii Filmowej.

Kobieta z temperamentem i tajemniczym blaskiem w oku. Ma przejmujący, niski głos, którym potrafi operować zarówno agresywnie, jak i zmysłowo. Dlatego z powodzeniem bierze udział w projektach muzycznych.

To jedna z najciekawszych i najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia, z dystansem do siebie i świata show biznesu. Wyjątkowa osobowość, obok talentu której nikt nie przechodzi obojętnie. Długo można wymieniać jej fenomenalne kreacje artystyczne, z których niemal każda to perełka. Bierze udział w wielu projektach filmowych, teatralnych, kabaretowych oraz muzycznych. Spontaniczna i ekspresyjna. Kiedy pojawia się na scenie, natychmiast skupia na sobie całą uwagę. Wyróżnia ją niesamowita gra emocjami, dzięki temu kreowane przez nią bohaterki są wiarygodne i prawdziwe.

źródło: www.mik.waw.pl

Zapraszamy 9 października 2020 o godz. 18:00, bilety: 30 zł

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Super!
Super, wspaniały koncert.

Polecane