koncert

Salvador Sobral

koncert

Salvador Sobral

Salvador Sobral - Bilety na koncert

Zwycięzca Eurowizji, SALVADOR SOBRAL powraca do Polski! Ten wyjątkowy artysta, który w 2019 podczas czterech koncertów podbił serca polskich widzów, ponownie zawita w naszym kraju, by zabrać nas w przepiękną muzyczną podróż!

Poruszające „Amar Pelos Dois” zapewniło mu zwycięstwo w 62. Konkursie Eurowizji i pozwoliło mu zapisać się w historii festiwalu, dzięki rekordowej ilości punktów. To utwór, który zachwycił całą Europę, a także widzów zgromadzonych podczas polskiej części trasy koncertowej. Jednakże to nie ten utwór najbardziej zapisał się w naszej pamięci, a brawurowe wykonanie piosenki „Dwa serduszka” z filmu „Zimna Wojna”.

Czym Salvador Sobral zaskoczy tym razem? Odpowiedź poznamy podczas dwóch koncertów: 30 marca 2022 roku w Teatrze Palladium w Warszawie i 1 kwietnia 2022 roku w Sali Koncertowej Radia Wrocław we Wrocławiu.

Już dziś możemy być jednak pewni, że to będą niezapomniane wieczory. Salvador Sobral zapowiedział wydanie nowego albumu zatytułowanego „bpm”. To pierwszy album skomponowany w całości przez Salvadora wraz z jego nieodłącznym partnerem Leo Aldreyem. Płyta zawiera 9 utworów w języku portugalskim, 2 w języku angielskim i 2 w języku hiszpańskim. Jest testamentem do trwałej wszechstronności i globalnej wizji Salvadora.

Utwór promujący najnowszą płytę, „Sangue do meu sangue” to prawdziwe dzieło sztuki. Porusza duszę nie tylko doskonałą muzyką i unikatowym śpiewem, ale także przekazem. – Moim zdaniem to najlepszy mariaż tekstów i muzyki na płycie – mówi sam Sobral.
Jego ekstremalna ekspresja zamienia każdy występ w unikatową interpretację, która jeszcze bardziej zatapia nasze serca i pozwala oddać się przyjemności udziału w tej niesamowitej podróży. To prawdziwa uczta dla zmysłów. Jego delikatność, naturalna muzykalność oraz poszanowanie dla historii muzyki w pełni przekładają się na szczerość, którą przekazuje w swojej muzyce.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

30.03.2022, 20:00 Teatr Palladium
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje i opinie: Salvador Sobral

Fenomen
qwerty 28.05.2019 18:06
Enjoyed the show a great deal! The venue was a spectacle in itself.
Wspaniały, niezwykły koncert!
niebaszka 16.04.2019 22:08
REWELACJA . Piękny głos, niesamowity talent. Zwierze sceniczne.Niesamowity kontakt z publicznością. Koncert przepiękny. 3 krotne bisy na stojąco.
Bardzo przyjemny koncert, Salvador jest bardzo charyzmatycznym artystą i przez cały czas dawał odczuć czym i jak ważna jest dla niego muzyka. Poza tym jest pierwszym artystą, którego widziałam jak śpiewa do pudła rezonansowego fortepianu ;)
Było urokliwie, fantastyczny koncert! szkoda , że nie można było kupić płyty
Piękny koncert! Pojechałem w zastępstwie bez żadnych oczekiwań, żeby nie przepadł bilet i przeżyłem jeden z najlepszych koncertów w życiu! Wokalista rewelacyjny, a pozostali muzycy mu nie ustępowali. Nie bywam często w sali NOSPR w Katowicach, która wydaje się trochę "sztywna", dlatego byłem pod wielkim wrażeniem, kiedy cała sala owacją na stojąco, nie pozwalała artystom zejść ze sceny. Piękne przeżycia pozostaną na długo w pamięci.
Świetna zabawa. Dobrze że przeniesiono imprezę do Palladium. Czy można dowiedzieć się dlaczego pierwotnie koncert miał się odbyć na Torwarze ?
Niezwykły, energetyczny, charyzmatyczny
Nieprawdopodobnie piękne wydarzenie, niesamowity Artysta, którego artyzm należy chłonąć wszystkimi zmysłami. Bardzo gorąco, niewymownie wręcz, polecam!
Artysta o niezwykłej wrażliwości, ujmujący naturalnością w kontakcie z publicznością. Niezwykły głos, dzielący scenę z równie zdolnymi muzykami. Wielkie brawa dla: André Rosinha Júlio Resende, Bruno Pedroso. Występ fantastyczny.
Najlepszy koncert, na jakim bylam!!!!!! Niesamowita energia i wystep
mayflxwer 09.04.2019 13:27
Koncert był super. Warto było przejechać 200 km żeby go zobaczyć. Salvador z ekipą dali czadu.
Niesamowity występ pełen zaskoczeń, kontrastów, humoru, wzruszeń i prawdziwej sztuki.
Bardzo udany koncert. Począwszy od organizacji i akustyki salę, po fantastyczny występ. Salvador Sobral jest zdecydowanie nietuzinkowym artystą, który oprócz niezwykłego talentu wokalnego ma świetny kontakt z publicznością, ogromne poczucie humoru i dystans do tego co robi i samego siebie.
Aleksandra 09.04.2019 10:48
Koncert oceniam 10/10
Karolina 09.04.2019 10:28
Wspaniały koncert. Bardzo utalentowani muzycy: pianista, kontrabasista i perkusista. Niesamowity Salvador Sobral - piękny głos, mnóstwo emocji w śpiewie, ale również genialne poczucie humoru. CUDOWNIE.
Aleksandra 09.04.2019 10:23
Znakomity koncert! Niesamowita energia i poczucie humoru zestawione z niezwykłą wrażliwością. Fantastyczne przeżycie ❤️
Salvador Sobral autentyczny, pełen pozytywnej energii, niesamowity talent z poczuciem humoru. On cały jest muzyką! Jeśli kiedyś jeszcze będzie okazja, wybiorę się na pewno
Wspaniały koncert, cudowny kontakt z publicznością i swietne poczucie humoru 😍
Czezosia 09.04.2019 09:38
Było magicznie
Daje dwie gwiazdki, bo Artysta byl wspanialy! Jednak to co zrobil organizator z biletami VIP nadaje sie do reklamacji :( Nie po to kupuje bilet w lipcu 2018, nie po to wydaje 230zl, zeby przed soba widziec kotare! Miejsca siedzace ustawione z boku, zeby cokolwiek uslyszec i zobaczyc musze siedziec ze skrecona szyja. Nie tak to sobie wyobrazalam
niezwykłe doświadczenie!
Cudo!
Cinderella 09.04.2019 08:56
Bardzo dobry koncert, Salvador ma wyczucie muzyczne, niesamowitą rozpiętość głosu i z nim eksperymentuje. Widać, że uwielbia muzykę i zaraża tym publiczność. Towarzyszący muzycy - fortepian, kontrabas i perkusja też bardzo dobrzy. Bardzo udany koncert!
Znakomity, nastrojowy koncert. Zagrany i zaśpiewany z miłości do muzyki. Nastrój spotkania dobrych przyjaciół. Coś niesamowitego
Anka Maryśka 09.04.2019 08:28
Występ bardzo mi się podobał.Długo czekałam na przyjazd Salwadora .BYŁ BARDZO ŻYWIOŁOWY widać że już na szczęście jest zdrowy i pełen humoru!!! .CIESZĘ SIĘ ŻE BYŁAM.Oby więcej takich koncertów.Przy okazji wreszcie zwiedziłam Wrocław
Prawdziwa uczta dobrej muzyki, wspaniali wykonawcy z pasją. Warto posłuchać na żywo, zachęcam do udziału w następnych koncertach, wrażenia niezapomniane!
Jeden z najlepszych końcertów na jakich byłam. Salvador w nieskazitelny sposób potrafi dzielić się z widownią swoją pasją do myzyki. Serdecznie polecam :)
Niesamowite wydarzenie. Wyjątkowy artysta, nieszablonowy koncert ❤️ Taki koncert w takim miejscu - polecam!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert