koncert

Santabarbara - bracia Pospieszalscy w Klubokawiarni Aquarium

koncert

Santabarbara - bracia Pospieszalscy w Klubokawiarni Aquarium

Santabarbara - bracia Pospieszalscy w Klubokawiarni Aquarium - Bilety na koncert

Santabarbara - bracia Pospieszalscy w Klubokawiarni Aquarium | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Santabarbara Music - najnowszy projekt braci Pospieszalskich drugiego pokolenia, który zapoczątkowali Łukasz, Marek, Szczepan i Nikodem Pospieszalscy. Na co dzień poruszający się na przeróżnym gruncie muzycznym, od szeroko pojętej muzyki rozrywkowej, elektronicznej, klasycznej, poprzez muzykę ludową, aż do awangardowej improwizacji.
Projekt ten to połączenie syntetycznych brzmień z akustyczną perkusją oraz męskimi wokalami.

"Staramy się tutaj pokazać jaka jest nasza koncepcja na tworzenie piosenki, przy czym nie opieramy się na utartych schematach formalnych i kompozycyjnych. Nadrzędną rolę w każdym utworze pełni melodia i harmonia, do której staramy się podejść w nieoczywisty sposób aranżacyjny. W naszej twórczości inspirujemy się wpływami min. Jamesa Blake’a, Radiohead, Metronomy, a także muzyki czysto elektronicznej, czy nawet techno.
Tutaj staramy się połączyć te pomysły w jedną spójną całość, a przy tym mamy nadzieję na pokazanie czegoś nowego i świeżego.
Obecnie zespół funkcjonuje w trio (Szczepan, Łukasz i Nikodem) i szykuje się do nagrania płyty.
Od najmłodszych lat wspólnie pragnęliśmy stworzyć zespół. Wszyscy wychowaliśmy się na dźwiękach Tie Breaku i nikt z nas nigdy nie wyobrażał sobie życia bez sceny. Wydawało się to dla nas naturalne, że w przyszłości pójdziemy w ślady naszych ojców.
Santabarbara jest owocem naszych wspólnych poszukiwań brzmienia i koncepcji na tworzenie muzyki. Każdy z nas na co dzień jest pochłonięty własnymi muzycznymi projektami. Czekaliśmy wiele lat na ten moment, by w tym składzie móc stanąć na scenie i swoją twórczością opowiedzieć własną historię. Teraz jest na to najlepsza okazja.”

Szczepan Pospieszalski - śpiew, syntezatory
Łukasz Pospieszalski - śpiew, syntezatory
Nikodem Pospieszalski - perkusja

Bilety:
25 zł przedsprzedaż / 30 zł w dniu koncertu

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane