koncert

Speaking Concerts "Piotr Wielki - rzecz o Czajkowskim"

koncert

Speaking Concerts "Piotr Wielki - rzecz o Czajkowskim"

Speaking Concerts "Piotr Wielki - rzecz o Czajkowskim" - Bilety na koncert

Speaking Concerts "Piotr Wielki - rzecz o Czajkowskim" | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Speaking Concerts to cykl koncertów, wychodzący naprzeciw nawet najbardziej wybrednym gustom. Każdy program poświęcamy konkretnemu zagadnieniu muzycznemu, przeszukując nawet najciemniejsze rejony historii sztuki i nie cofając się przed rozplątywaniem sieci intryg! Widzów przekonujemy starannym doborem treści i doskonałym poziomem wykonań, wszystko to jest uzupełnione autorskimi multimediami i szczyptą humoru. Czy potrzeba czegoś jeszcze? Tak! Komentarza charyzmatycznego dyrygenta! Narracja Marcina Sompolińskiego jest przysłowiową wisienką na torcie.

Wielki Piotr Czajkowski! Piewca tęsknoty. Całe życie dążył do spełnienia, którego nie osiągnął. Chociaż nie zaznał szczęścia w miłości pięknie ją opisał w muzyce. Zresztą życie homoseksualisty w XIX-wiecznej Rosji było nie do pozazdroszczenia. Tytan pracy i muzyczny erudyta.
Na czym polega fenomen jego muzyki?
Miłość, nienawiść, dobro i zło – jak opisać je dźwiękami?
Czy Piotr Iljicz popełnił samobójstwo czy ktoś mu w nim pomógł?

Śledztwo w tych sprawach przeprowadzimy podczas najbliższego Speaking Concert-u. Posłuchamy genialnej muzyki, m.in.: fragmentów z „Jeziora Łąbędziego” i Uwertury-Fantazji „Romeo i Julia”.

Nie słuchaj Czajkowskiego w domu – posłuchajmy go razem!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane