koncert

Scena Zaułek // Kamil Wasicki

koncert

Scena Zaułek // Kamil Wasicki

Scena Zaułek // Kamil Wasicki - Bilety na koncert

KAMIL WASICKI – „NAJPIĘKNIEJ”

Wyjątkowy akustyczny koncert, złożony z najbardziej lirycznych, poetyckich piosenek, wydanych na płytach: Chwyć mnie za rękę, Dobre rzeczy się zdarzają i Żywioły. Wszystko zagrane … Najpiękniej. Artyście na scenie towarzyszyć będą:
Paweł Andrzejewski – perkusja,
Rafał Stegenta– saksofony,
Paweł Jankowski - kontrabas.

Kamil Wasicki (ur.23.06.1979 w Koninie)– poeta, kompozytor, śpiewający autor, gitarzysta. Zadebiutował fonograficznie 11 kwietnia 2011roku albumem pt: "Chwyć mnie za rękę"; wydanym przez Agencję Fonograficzną Polskiego Radia. Patronat medialny nad płytą objęła "TRÓJKA"; Program 3 Polskiego Radia. 1 września 2014 r pojawiła się na rynku druga, jakże oczekiwana płyta artysty pt; Dobre rzeczy się zdarzają wydane przez Agencję Luna Music Polska. W 2019r nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia Ra rynku ukazał się najnowszy album pt. Żywioły. Artysta jest laureatem najważniejszych festiwali piosenki artystycznej w Polsce takich jak Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie czy OPPA- Międzynarodowy Festiwal Bardów w Warszawie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Magicznie ciepłe miejsce, dające do myślenia piosenki. Świetnie zorganizowany i wykonany koncert dla ludzi lubiących poezję śpiewaną.
Nie pierwszy raz byłem na "Scenie Zaułek" Pana Wojciecha i jego gości. Najczęściej recitale, spotkania z poezją śpiewaną, nigdy się nie zawiodłem, ale wczorajszy koncert był niesamowity. Pan Kamil Wasicki wraz z zespołem dali słuchaczom niesamowity pokaz swoich umiejętności. Repertuar w tego typu muzyce prawie nigdy nie należy do tych optymistycznych, ale i tu nie było to przeszkodą do nawiązania świetnej interakcji z publiką. Artystycznie - najwyższa półka.

Polecane