koncert

Scena Zaułek Marta Andrzejczyk

koncert

Scena Zaułek Marta Andrzejczyk

Scena Zaułek Marta Andrzejczyk - Bilety na koncert

Scena Zaułek Marta Andrzejczyk | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Centrum Kultury w Łomiankach zaprasza na kolejny bardzo kulturalny wieczór ze SCENĄ ZAUŁEK gośćmi gospodarza sceny Wojtka Gęsickiego i naszymi zarazem będą: Marta Andrzejczyk i Piotr Banaszek.

Marta Andrzejczyk pieśniarka, aktorka Białego Teatru w Olsztynie. Współzałożycielka grupy literacko-muzycznej SCENA BABEL (1999), Kabaretu Piosenki Smutnej (2008) oraz Teatralnego Spichlerza (2009). W latach 2007-2011 aktorka Teatru Kreatury z Gorzowa Wlkp. W latach 2002-2004 w Teatrze Pantomimy Olsztyńskiej, adeptka Olsztyńskiego Teatru Rapsodycznego, nagradzana w dziedzinie piosenki i aktorstwa, stypendystka Prezydenta Miasta Olsztyn, Ministra Kultury i Sztuki, Ministra Edukacji Narodowej i Sportu. W 2007 ukazała się jej pierwsza płyta "Cicho", na której gości głos Mirosława Czyżykiewicza. W 2010 roku wydała drugi album"Cienie". We wrześniu 2010 roku odbyła się premiera jej trzeciego recitalu "Kobieta Czasownik". 11 czerwca 2011 roku w Bartągu odbył się pokaz kolejnego projektu z pogranicza muzyki i teatru oparty na wierszach S. Plath oraz muzyce i tekstach P. Misiorowskiego "Spadanie też jest formą lotu".

Jej refleksyjne i mądre piosenki zmuszają do myślenia i skupienia, ale też przenoszą w świat, za którym się potem tęskni. Jej aktorskie interpretacje - zachwycają. Przybywajcie więc oglądać Martę, bo warto..."Czy Pani Marta jest grzechu warta?" - trzeba się przekonać samemu...

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane